MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

25. Rybnicka Jesień Kabaretowa – Ryjek 2021 w Polsacie

Koncert finałowy jubileuszowej edycji w niedzielę 28 listopada o godz. 20:00. Najważniejszy konkurs kabaretowy w Polsce świętuje swoje dwudziestopięciolecie. Na scenie: Kabaret Paranienormalni, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Zdolni i Skromni oraz Kabaret Chyba. Do tego gościnnie Kabaret Ani Mru-Mru i Kabaret Młodych Panów. W roli prowadzących Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk.

 

Rybnicka Jesień Kabaretowa to gwarancja dobrego humoru i występów najlepszych komików w Polsce. Od ćwierć wieku bawią premierowymi skeczami podczas wyjątkowego festiwalu. Niepowtarzalna formuła i klimat udzielają się zarówno artystom, jak i publiczności. Na to wydarzenie czeka się cały rok!

Tradycyjnie rywalizacja toczy się o Złote Koryta – Kabaretów, Publiczności i Tajnego Jurora, a do zdobycia jest także Melodyjna Nagroda im. Artura. Zwycięzcy prezentują najlepsze skecze podczas koncertu finałowego. Na scenie Kabaret Paranienormalni, Łowcy.B, Formacja Chatelet, Zdolni i Skromni oraz Kabaret Chyba. Do tego gościnnie Kabaret Ani Mru-Mru i Kabaret Młodych Panów.

W roli prowadzących Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk

Koncert Finałowy 25. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej – Ryjek 2021 w niedzielę 28 listopada od godz. 20:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *