25. urodziny Radia Kolor

Radio Kolor kończy 25 lat! Nasz urodziny spędzimy w wyjątkowym towarzystwie. Naszych słuchaczy i ludzi, którzy tworzyli Kolor na przestrzeni ćwierć wieku!

 

Punktualnie o 10:00 23 stycznia 1993 roku ze studia przy Królewskiej 27 na 72,3 i 103 FM popłynęły pierwsze oficjalne dźwięki. Był to klasyk Lousia Armstronga - "What a Wonderful World". Tak narodziła się wspólna inicjatywa Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny - Radio Kolor!

Zapraszamy na specjalny urodzinowy program Radia Kolor. We wtorek 23 stycznia 2018 r. bądźcie z nami od samego rana. Przez cały dzień będziemy rozmawiać o naszej barwnej historii. Usłyszycie archiwalne dźwięki, a przede wszystkim - niezwykłych ludzi, którzy tworzyli i tworzą dla Was Radio Kolor!

W naszym urodzinowym studiu nie może zabraknąć także Was, naszych słuchaczy! Jesteśmt zbyt skromni, by prosić Was o życzenia, więc poprosimy o Wasze najciekawsze historie związane z Radiem Kolor! Czekamy na nie już teraz. Możecie nagrać się i przesłać je za pomocą aplikacji mobilnej Radia Kolor lub nagrać się na naszym automacie zgłoszeniowym pod numerem: 22 507 63 07. Pamiętajcie, by koniecznie podać swój numer telefonu - autorów najciekawszych historii nagrodzimy kubkami Radia Kolor.

Do usłyszenia na 103 FM we wtorek 23 stycznia 2018 r.!

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.