25. urodziny Radia Kolor

Radio Kolor kończy 25 lat! Nasz urodziny spędzimy w wyjątkowym towarzystwie. Naszych słuchaczy i ludzi, którzy tworzyli Kolor na przestrzeni ćwierć wieku!
 

Punktualnie o 10:00 23 stycznia 1993 roku ze studia przy Królewskiej 27 na 72,3 i 103 FM popłynęły pierwsze oficjalne dźwięki. Był to klasyk Lousia Armstronga – „What a Wonderful World”. Tak narodziła się wspólna inicjatywa Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny – Radio Kolor!
Zapraszamy na specjalny urodzinowy program Radia Kolor. We wtorek 23 stycznia 2018 r. bądźcie z nami od samego rana. Przez cały dzień będziemy rozmawiać o naszej barwnej historii. Usłyszycie archiwalne dźwięki, a przede wszystkim – niezwykłych ludzi, którzy tworzyli i tworzą dla Was Radio Kolor!
W naszym urodzinowym studiu nie może zabraknąć także Was, naszych słuchaczy! Jesteśmt zbyt skromni, by prosić Was o życzenia, więc poprosimy o Wasze najciekawsze historie związane z Radiem Kolor! Czekamy na nie już teraz. Możecie nagrać się i przesłać je za pomocą aplikacji mobilnej Radia Kolor lub nagrać się na naszym automacie zgłoszeniowym pod numerem: 22 507 63 07. Pamiętajcie, by koniecznie podać swój numer telefonu – autorów najciekawszych historii nagrodzimy kubkami Radia Kolor.
Do usłyszenia na 103 FM we wtorek 23 stycznia 2018 r.!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *