DVB-TMediaZapowiedzi TV

30 sierpnia start jesieni w TV Puls i Puls 2 (wideo)

W piątek 30 sierpnia startuje jesienna ramówka Telewizji Puls. Na widzów TV Puls i PULS 2 czekają jak zawsze najlepsze filmy, seriale i animacje! Na TV Puls startują nowe odcinki seriali „Lombard. Życie pod zastaw” i „Rodzinny interes”, a w codziennym filmowym pasmie o 20:00 – polskie i zagraniczne hity z gwiazdami. Na PULS 2 rusza nowość – serial kryminalny „Dzielnica strachu”. W pasmie Puls Kids dzieci ucieszą animacje z ulubionymi bohaterami, a w soboty o 20:00 – najpiękniejsze animowane filmy pełnometrażowe.

 

NOWOŚCI SERIALOWE


PULS 2 – „Dzielnica strachu”

W poniedziałek 30 sierpnia o 20:00 rusza nowość w ramówce PULS 2 – serial kryminalny „Dzielnica strachu”. To pierwsza polska produkcja, której głównymi bohaterami są dzielnicowi oraz tzw. „trudna” dzielnica. W każdym z 40 odcinków widzowie zobaczą mocne, emocjonujące historie kryminalne, rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, czyli w niebezpiecznej dzielnicy, jaką można znaleźć w każdym mieście.

 

 

Śledztwa prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala). W serialu występują również Grażyna Strachota i Filip Gurłacz – w rolach „La Mammy” i jej syna „Hrabiego”, którzy nieformalnie rządzą niesławnym Gorczakiem.

Oprócz wątków kryminalnych, nie zabraknie także sytuacji humorystycznych – im ton będą nadawali dwaj bohaterowie, w których wcielają się kultowi aktorzy Bogdan Kalus i Lech Dyblik. Premiery odcinków od poniedziałku do czwartku o 20:00.

TV Puls – „Lombard. Życie pod zastaw” i „Rodzinny interes” – nowe odcinki!

 

 

Jesień w TV Puls rozpocznie przedpremiera pierwszego odcinka 9. sezonu hitowego serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (piątek 27 sierpnia, 20:00). Na premiery kolejnych 60 odcinków TV Puls zaprasza od 30 sierpnia od poniedziałku do piątku o 19:00.

W najsłynniejszym polskim lombardzie jak zawsze zobaczymy życiowe, wciągające historie, nie zabraknie nowych postaci i zaskakujących przedmiotów. Jednym z nich będzie… noga, którą przyniesie znajomy Ziutka (Henryk Gołębiewski). Lolek (Jerzy Górski) rozpozna w nodze fragment rzeźby z muzeum, w którym kiedyś pracował. Z kolei Mariusz (Michał Chorosiński) będzie miał dylemat, czy przyjąć pod zastaw…kieł mamuta! Jakiś czas później w lombardzie pojawi się para jaskiniowców… Nie zabraknie też żywiołowej Filomeny (Małgorzata Rożniatowska), która całą energię skieruje na pomoc osobom starszym, aby rozwiązać problem ich częstego wykluczenia z życia społecznego.

Również od 30 sierpnia TV Puls zaprasza na premiery 50 odcinków 5. sezonu serialu „Rodzinny interes” – od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

W 5. Sezonie dowiemy się m.in. dlaczego w warsztacie znajdzie się kultowy DeLorean oraz w jaki sposób pracownicy rozwiążą kryminalną zagadkę z historycznym obrazem w tle. Widzowie przeżyją też mrożące krew w żyłach chwile z morderczym klaunem, który będzie grasował z piłą mechaniczną! Pojawią się też freeganie oraz fani geocachingu. W tym sezonie serial świętuje 200. odcinek, w którym pojawi się gwiazda specjalna – rodem z USA.

TV Puls – HITY FILMOWE

Widzów TV Puls ucieszą premiery takich hitów filmowych jak m.in.: „Zenek”, „Iluzja 2”, „Niedobrani”, „Thor: Rangarok”, „Hellboy” z 2019 (premiera w TV ogólnodostępnej) i dużo więcej!.

PULS 2 – znakomite animacje!

Jesień w PULS 2 to m.in. najlepsze animacje dla dzieci i ich rodziców w ramach codziennego pasma Puls Kids. Wśród premierowych tytułów m.in. „Little People: Mali odkrywcy”, „Scooby-Doo”, „Kot-o-ciaki”, „Tomek i przyjaciele”, „Pamiętnik Florki”, „Agi Bagi” i dużo więcej!

W sobotnim pasmie „Super Sobotnie Animacje” PULS 2 przygotował jak zawsze najlepsze pełnometrażowe animacje kinowe – widzów ucieszą premiery takich tytułów jak Oscarowy® „Coco”, „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”, „Auta”, „Auta 3”, czy „Potworna Rodzinka”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *