Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Deutsche Telekom i Microsoft nawiązują strategiczne partnerstwo

Deutsche Telekom rozszerza swoje usługi w chmurze dla odbiorców z obszarów Europy Środkowej i Wschodniej. Wspólnie z Microsoft zapewni wysoko standaryzowane usługi chmury publicznej Microsoft Azure, usług Dynamics 365 i Office 365 w dziewięciu krajach, od Polski po Grecję. To kolejny krok w strategicznym partnerstwie ogłoszonym przez Microsoft i Deutsche Telekom w zeszłym roku.

 

 

  • Wspólna inicjatywa na rzecz rozwinięcia usług chmurowych dla Europy Środkowej i Wschodniej
  • Usługi w chmurze dla małych i średnich firm oraz dużych klientów
  • Kolejny krok w strategicznym partnerstwie z Microsoft

Celem DT jest zagwarantowanie usług w chmurze jako akceleratora cyfrowej transformacji w regionie. Zautomatyzowane usługi umożliwią wdrożenie rozwiązań w ciągu zaledwie kilku minut, oszczędzając klientom od 30 do 50 proc. kosztów operacji IT w porównaniu z rozwiązaniami lokalnymi.

Produkty oferowane przez Microsoft umożliwiają przedsiębiorstwom zwiększenie efektywności działalności oraz jej rozwój. W połączeniu z naszymi nowymi usługami umożliwiamy klientom wykorzystanie potencjału chmury Microsoft w znacznie prostszy i szybszy sposób wyjaśnił Ralf Nejedl, Senior Vice President B2B w Deutsche Telekom, Board Area Europe.

– Dlatego nasi eksperci będą oferować wysokiej jakości usługi oparte na Office 365, Microsoft Azure i Dynamics 365 przy wsparciu firmy Microsoft. Obejmą one audyt bieżącego stanu IT, migrację do chmury i zarządzanie produktem. Ponadto Deutsche Telekom dostarcza klientom sprawdzone usługi z zakresu bezpieczeństwa, które mogą stanowić świetne uzupełnienie produktów Microsoft.

Partnerstwo z Deutsche Telekom jest częścią naszego wzmożonego zaangażowania w regionie, polegającego na wprowadzaniu cyfrowych innowacji dostępnych dla każdego. Mają one pomóc otworzyć nowe możliwości rozwoju. Bogate ekosystemy partnerów i budowanie ekspertyzy z zakresu chmury to najlepsza odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie na transformację cyfrową, którą obserwujemy na rynkudodał Philippe Rogge, President, Microsoft Central and Eastern Europe.

Usługi będą dostępne w Polsce, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Węgrzech, Rumunii, Macedonii, Czarnogórze i Grecji, lokalnie oraz z wykorzystaniem infrastruktury zewnętrznej.

Rozwiązania w chmurze dopasowane do klientów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej

Deutsche Telekom obecnie posiada setki certyfikowanych przez Microsoft specjalistów do spraw transformacji w chmurze. Ta grupa powiększy się o kolejne setki ekspertów w dziewięciu krajach. Opierając się na swoim wszechstronnym doświadczeniu w obsłudze ponad 60 000 systemów chmurowych dla klientów biznesowych na całym świecie, Deutsche Telekom będzie teraz dostosowywać rozwiązania chmurowe Microsoft zgodnie z zapotrzebowaniem klientów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki Deutsche Telekom przedsiębiorstwa mogą uzyskać z jednego źródła tak najwyższej jakości usługi chmurowe, jak i telekomunikacyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *