Platforma Canal+Sport w TV

31. kolejka LaLiga Santander na Platformie Canal+

Piłkarze Realu Madryt w minioną niedzielę powrócili na fotel lidera LaLiga Santander. Los Blancos w 31. kolejce rozgrywek bronią pierwszego miejsca starciem z Mallorcą. Zapraszamy na transmisję tego pojedynku do CANAL+ NOW, nSport+ i CANAL+ 4K.

 

 

Zawodnicy RCD Mallorca byli sprawcami jednej z największych niespodzianek na ligowych boiskach Hiszpanii zeszłej jesieni. To właśnie Los Bermellones byli pierwszym zespołem, która pozbawiły piłkarzy stołecznego Realu miana niepokonanych. Zwycięstwo nad utytułowanym rywalem nie było jednak przełomem dla wyspiarskiej ekipy – dziś zajmuje ona pozycję spadkową; a przed drużyną trudna walka o pozostanie na najwyższym szczeblu rozgrywek.

W najbliższym meczu, o punkty gościom będzie niezwykle ciężko. Królewscy wygrali komplet gier po restarcie ligi, zaś w Madrycie są niepokonani. Trzeba jednak przyznać, że ekipy przyjezdne ze stolicy cztery razy wywoziły remisy – i taki rezultat Mallorca na pewno brałaby w ciemno. Real natomiast, który znów jest liderem rozgrywek nie może pozwolić sobie na wpadkę. Jakakolwiek strata punktów może sprawić, że wyczekiwany tytuł mistrzów znów powędruje do Barcelony.

Plan transmisji 31. kolejki LaLiga Santander na Platformie Canal+:

wtorek, 23 maja

19:25 Levante UD – Atletico Madryt, CANAL+ NOW komentarz: Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski,

środa, 24 maja

19:25 Real Sociedad – Celta Vigo, CANAL+ NOW komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

21:55 Real Madryt – RCD Mallorca, CANAL+ NOW/CANAL+ 4K i nSport+ komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *