„39 i pół tygodnia” już jesienią w TVN (wideo)

Darek Jankowski wraca na antenę TVN! Już jesienią będziemy mogli oglądać „39 i pół tygodnia”. W rolach głównych Tomasz Karolak, Daria Widawska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Magdalena Lamparska, Alan Andersz i inni.

 

 

Tym razem Darek, główny bohater, zatrzyma się na największym życiowym zakręcie. Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego wesołka, nie pozostawi złudzeń – na rozliczenie się ze swoimi doczesnymi sprawami Darkowi zostało tylko 39 i pół tygodnia życia! To mało, dużo, czy w sam raz?

Szykuje się czarna komedia jakiej jeszcze nie było! Darka Janowskiego trudno nie lubić. Wieczny chłopiec, chociaż pięćdziesiątka niemalże na karku. Uroczo nieodpowiedzialny, szalony, zawsze z głową w chmurach.

Tym razem stanie przed największym wyzwaniem na jakie mógł go wystawić los. Będzie walczył o życie i to dosłownie. Diagnoza jest bezwzględna – zostało mu 39 i pół tygodnia. Odporny na dorosłość Darek postanawia maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał. Kiedy życie jest jednym wielkim koncertem rockowym, trudno zaakceptować wyrok śmierci.

Czy Darek, który nigdy nic nie brał na serio, zmierzy się z chorobą? Co będzie chciał naprawić, nadgonić, nabroić i czy czas, mu na to pozwoli? Czy najbliżsi pomogą mu „na ostatniej prostej”?

„39 i pół tygodnia” już jesienią w TVN

 

Mamy to! Obejrzyjcie pierwszy zwiastun serialu „39 i pół tygodnia”. ? Piszcie, jak Wasze wrażenia. ??? #39ipoltygodnia #tvn #teaser #premiera #zwiastun

Opublikowany przez 39 i pół tygodnia TVN Czwartek, 20 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *