4. kolejka PKO Ekstraklasy: Cracovia – Korona Kielce w TVP Sport

W 4. kolejce PKO Ekstraklasy Cracovia zagra na własnym stadionie z Koroną Kielce. Zespoły powalczą o drugie zwycięstwo w sezonie 2019/2020. Transmisja w niedzielę, 11 sierpnia, od godziny 17:10 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej.

Mecz Cracovia – Korona zostanie rozegrany 11 sierpnia na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Józefa Kałuży 1 w Krakowie.

Do tej pory zespół prowadzony przez Michała Probierza wygrał z Rakowem Częstochowa (3:1), przegrał z ŁKS Łódź (1:2) i zremisował z Zagłębiem Lubin (1:1).

Radość ze zdobycia trzech punktów w ostatnim spotkaniu zmącił koszmarnie wyglądający uraz ręki, której w drugiej połowie doznał Michal Siplak. – Kontuzja Michała wygląda fatalnie. Przez to zwycięstwo mniej cieszy. Dedykujemy tą wygraną Michałowi i profesorowi Filipiakowi, który miał urodziny – mówił Probierz na konferencji prasowej.

Rywalem Cracovii będzie zespół z Kielc. W weekend trener Gino Lettieri oglądał z trybun trzy mecze Ekstraklasy. Jeśli dołożyć do tego spotkanie jego zespołu, widział połowę ligowych gier. Po remisie z Arką (1:1) stwierdził: – Graliśmy naprawdę fajną, ofensywną piłkę. Problem w tym, że kiedy gospodarze strzelili gola na 1:1, straciliśmy kontrolę – stwierdził szkoleniowiec.

Cracovia – Korona Kielce. Gdzie oglądać? Kto będzie komentował?

Początek transmisji: godzina 17:10 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej

Studio: Rafał Patyra

Goście: Sebastian Mila, Robert Podoliński

Komentatorzy: Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow

Reporterzy: Mariusz Jankowski, Hubert Bugaj