MediaPolsatZapowiedzi TV

4 .sezon „W rytmie serca” wraca na antenę Polsatu (wideo)

„W rytmie serca” wraca na antenę Polsatu. Co wydarzy się w pierwszym odcinku 4. sezonu? Maria (Barbara Kurdej – Szatan) będzie walczyć o życie! Czy wyjdzie cało ze zorganizowanego przez Beniamina (Kamil Kula) porwania?

 

Na początku Marysia wcale nie domyśla się, że została porwana. Adam (Mateusz Damięcki) spróbuje ostrzec ukochaną przez telefon: – Marysia… Ten facet jest psychopatą, nigdzie z nim nie jedź!
Ale w końcu zorientuje się, że słyszy go tylko Kozłowski.
– Beniamin… Jeśli coś jej zrobisz, znajdę cię! Słyszysz?! Znajdę i zabiję!
Doktor Żmuda będzie o krok od wybuchu…

Weronika (Maria Dębska) zachowa za to zimną krew, rozpocznie poszukiwania i włączy do śledztwa swojego brata Piotrka (Filip Bobek). Nowacki zastąpi chwilowo Szarka (Dariusz Toczek) i zdobędzie adres dziewczyny, którą Beniamin wcześniej prześladował – Darii Badach (Joanna Mądry). Ofiara Kozłowskiego opowie Weronice i Adamowi o piekle, które szaleniec zgotował jej zaledwie kilka lat wcześniej…

Tymczasem Beniamin zrzuci w końcu maskę i pokaże Marii prawdziwą twarz… Szaleniec najpierw odurzy „ukochaną” lekami, a później zawiezie do domku w lesie. I choć Biernacka spróbuje uciec, od początku będzie bez szans…Czy pomoc nadejdzie na czas?

 

 

Premiera 4 .sezonu „W rytmie serca” już w niedzielę 24 lutego o godz. 20:00 w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *