4FUN.TV rusza w letnią trasę z wakacyjnym projektem Słoneczna Stacja!

Już w pierwszy weekend lipca 4FUN.TV  startuje po raz kolejny z cyklem dwudniowych, letnich eventów współorganizowanych wraz z telewizją Polsat. Ekipa 4FUN.TV w składzie Siostry ADiHD, Jacek Januszko, Ola Ciupa i Kristina Kurcheva odwiedzi 7 największych, wakacyjnych kurortów. Dla plażowiczów 4FUN.TV  przygotowało mnóstwo niespodzianek i atrakcji oraz koncerty gwiazd!

 

 

Wraz z partnerami – AVONem, born2be i Prezentem Marzeń – rozruszamy nawet najbardziej zatwardziałych fanów plażingu. Na chętnych do aktywnego wypoczynku czekać będzie m.in. water slide, paintball i skimboard oraz treningi na trampolinach prowadzone przez Siostry ADiHD.

Energiczne siostry wprowadzą też odwiedzających nasze miasteczko w tajniki profilaktyki raka piersi – w strefie AVON odbędą się dedykowane konkursy i zabawy, które pozwolą w łatwy sposób przyswoić wiedzę dotyczącą przeciwdziałaniu tej chorobie. Chętne panie będą mogły dokonać bezpłatnego badania USG piersi, a później dla relaksu zgłębić tajniki makijażu i zakupić produkty z różową wstążką.

Na fanów mody będziemy czekać w strefie born2be, gdzie w dedykowanym showroomie dostępna będzie najnowsza kolekcja tej marki. Oprócz tego chętne osoby będą mogły zrobić sobie odjazdowe fotki w gifbudce oraz wziąć udział w akcji Do It Yourself, w której uczestnicy otrzymają trampki od born2be do samodzielnego przerobienia ich według własnego pomysłu.

Nasze miasteczko eventowe to również konkursy z nagrodami i zabawy dla całej rodziny prowadzone prosto z naszej sceny, a o gorącą, muzyczną atmosferę zadbają najlepsi DJ-e.

Zwieńczeniem sobotniej części eventu będą plenerowe koncerty polskich gwiazd, po których fani będą mieli szansę zdobyć autograf swoich idoli i zrobić sobie z nimi pamiątkową fotkę. Naszą publiczność bawić będą tacy artyści jak Red Lips, Ewelina Lisowska i Antek Smykiewicz.

Co, gdzie, kiedy?

Krynica Morska (07-08.07.2018)

Olsztyn (14-15.07.2018)

Łeba (21-22.07.2018)

Ustka (28-29.07.2018)

Kołobrzeg (04-05.08.2018)

Świnoujście (11-12.08.2018)

Międzyzdroje (18-19.08.2018)

Relację z każdego z tych eventów 4FUN.TV będzie emitować na antenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *