Główna stronaNC+WAŻNE

4K UltraBox+ – Test: Pierwsze wrażenia (Dużo zdjęć)

7 Listopada, platforma nc+ jako pierwszy operator satelitarny w Polsce wprowadziła do swojej oferty rewolucyjny dekoder 4K. Urządzenie oprócz odsługiwanej jakości 4K, oferuje również nagrywanie 3 różnych kanałów, i oglądanie równocześnie czwartego.

Fast Zapping czyli bardzo bardzo szybkie przełączenie kanałów, oczywiście mamy też wszystko co najlepsze z poprzednich dekoderów nc+.

4K UltraBox+, wyprodukowała firma Technicolor jest do dokładnie model USW4001NCP, soft zapewnia ADB.

Dzięki uprzejmości platformy nc+, za co bardzo dziękujemy, trafił do naszej redakcji najnowszy dekoder 4K UltraBox+.

Dekoder został wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa, przypominające szczotkowane aluminium. Jest mniejszych rozmiarów niż jego poprzednik WiFi Box Premium. Niebawem, na naszym portalu pojawi się porównanie wielkości wymienionych wyżej dekoderów.

Na frontowym panelu dekodera umieszczono trzy przyciski Power, które są podświetlane na biało i dwa przyciski “+” , “-“. Karta wkładana jest z prawej strony, w całości chowana.

Z tyłu dekodera umieszczono wejście HDMI, USB 3.0, eSata do podłączenia dysku twardego 1TB, który jest montowany od dołu. Są tam również wejścia S/PDIF do dźwięku. Ethernet do internetu. Dekoder ma w sobie wbudowaną kartę Wi-Fi do bezprzewodowego połączenia z internetem. Są również dwa wejścia antenowe. Podczas konfiguracji dekodera mamy do wyboru 4 możliwe opcje, jedno przewodowa, dwu przewodowa (znana z innych dekoderów nc+). Unicable (jedno przewodowa) ta opcja pozwoli nam korzystać z wszystkich możliwości dekodera w tym bardzo szybkiego przełączania kanałów lub nagrywania wielu oraz konfiguracja Wide band.

Pilot jest identycznie taki sam, który dostajemy do dekoderów z WiFi Box+.

 

Dekoder zrobił na nas pozytywne wrażenie, działa bardzo szybko. Nie przedłużając, bierzemy się za testowanie 4K Ultrabox+. Więcej artykułów już wkrótce !.

Jeśli masz pytania dotyczące 4K UltraBox+ napisz: m.klamka@satinfo24.pl

Jeden komentarz do “4K UltraBox+ – Test: Pierwsze wrażenia (Dużo zdjęć)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *