MediaSieci kablowe

5 odkodowanych kanałów w sieci Elsat

Otwarte Okno! Oglądaj odkodowane kanały przez cały luty bez względu na posiadany pakiet telewizji w sieci Elsat!

 

 

 

 

 

FOX HD – Kanał skierowany jest do młodych, wymagających widzów, poszukujących wszechstronnej rozrywki na najwyższym poziomie.

Kanał w całości poświęcony jest serialom. W jego ofercie znajdują się najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych. (nr kanału: 222)

FOX Comedy HD – Kanał wprowadza nową świeżość i zabawny styl do rozrywki telewizyjnej.

FOX Comedy HD zapewni widzom solidną dawkę dobrego humoru oraz niezapomniany relaks w towarzystwie najzabawniejszych produkcji telewizyjnych. (nr kanału: 221)

National Geographic HD – Kanał skłania widzów do zastanowienia nad otaczającym światem, otwierając drzwi wiedzy przez programy rozrywkowe, pasjonujące dokumenty i reportaże.

Inspiruje i pozwala przekraczać granice obserwacji i rozumienia zjawisk. (nr kanału: 353)

National Geographic Wild HD – Kanał słynie z najwyższej jakości przyrodniczych filmów dokumentalnych. Dzięki niemu można z bliska oglądać przyrodę i niesamowite stworzenia zamieszkujące ziemię.

National Geographic Wild HD zabiera widza w spektakularną i niezapomnianą podróż na krańce świata. (nr kanału: 352)

Nat Geo People HD – Wiarygodny i pełen emocji kanał dokumentalno-rozrywkowy skierowany przede wszystkim do kobiet szukających inspiracji w prawdziwych ludzkich historiach.

Programy Przybliżają barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje. Pokazane są fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska. (nr kanału: 507)

Wszystkie wymienione kanały możesz oglądać również na urządzeniach mobilnych w ramach usługi ElastGO.
Nie wiesz co to ElsatGO lub jak uruchomić? Szczegóły, najważniejsze informacje, instrukcje logowania, dane techniczne i wiele więcej znajdziesz na: https://elsat.pl/go/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *