Internet & Gry - Reklama

Sport.pl patronem medialnym nowej odsłony "Przewodnika Kibica" serwisu EkstraStats.pl

W piątek, 14 lipca br., wraz ze startem kolejnego sezonu Ekstraklasy, Sport.pl zaprasza na premierę “Przewodnika Kibica” – nowego wydania kompendium wiedzy taktyczno-statystycznej o polskiej lidze piłki nożnej. Wydawcą przewodnika jest serwis EkstraStats.pl.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Już dziś, w piątek, 14 lipca br. rozpoczyna się kolejny sezon walki o piłkarskie mistrzostwo Polski. Poprzednie rozgrywki Ekstraklasy przyciągnęły na trybuny rekordowe 2,8 mln kibiców, zagraniczne kluby właśnie z polskiej ligi ściągnęły do swoich drużyn przyszłe gwiazdy, a udział Legii Warszawa w Lidze Mistrzów UEFA rozpalił w kibicach nadzieję na kolejny wyjątkowy sezon piłkarskich emocji.

Specjalnie z myślą o największych fanach Ekstraklasy serwis EkstraStats.pl, wspólnie z patronem medialnym – Sport.pl, przygotował „Przewodnik Kibica”, wyjątkowe kompendium wiedzy taktyczno-statystycznej o polskiej lidze.
– To jest coś, co każdy kibic polskiej Ekstraklasy powinien mieć. Fantastyczne wydawnictwo z zebranymi statystykami i analizami taktycznym dotyczącymi każdego klubu Ekstraklasy, prawdziwy przewodnik po piłkarskich detalach, które decydują o rywalizacji na boisku. „Przewodnik Kibica” ma już wyrobioną markę wśród fanów polskiej Ekstraklasy, dlatego cieszymy się, że możemy być patronem medialnym tak fachowego wydawnictwa – mówi Bartosz Raj, redaktor naczelny Sport.pl.
W wydaniu fani piłki nożnej znajdą unikalne charakterystyki zawodników i trenerów oraz teksty opisujące taktykę poszczególnych zespołów przygotowane przez specjalistów, którzy na co dzień zawodowo zajmują się analizą piłkarską. W „Przewodniku Kibica” pojawią się także wywiady i komentarze przygotowane przez dziennikarzy Sport.pl. Całość uzupełnią liczne statystyki w atrakcyjnej oprawie graficznej.
W dniu wznowienia rozgrywek, 14 lipca br. kibice mogą sięgnąć po elektroniczną wersję „Przewodnika Kibica”, a już na początku września, po zamknięciu okna transferowego, ukaże się zaktualizowane papierowe wydanie przewodnika. – Dzięki takiej formule nasze wydanie jest jeszcze dłużej aktualne i pomocne dla czytelników – tłumaczy Mateusz Januszewski z EkstraStats.pl, redaktor naczelny „Przewodnika Kibica”.
„Przewodnik Kibica” można nabyć za pośrednictwem strony Sklep.Przewodnikkibica.pl w cenie 19,90 zł. Zamówienie elektronicznej wersji „Przewodnika Kibica” jest jednoznaczne z nabyciem wersji książkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *