#7strefa: Historyczne mecze i wybitni goście w Polsacie Sport

Wszyscy zmagamy się z trudnościami związanymi z koronawirusem. Kibice siatkarscy nie muszą jednak narzekać na brak emocji. Od kilku tygodni przypominamy najważniejsze mecze w historii polskiej siatkówki. Do takich z pewnością należy mecz Pucharu CEV Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa – Iskra Odincowo.

 

 

 

 

Mimo zakończenia siatkarskich rozgrywek nie możemy narzekać na nudę. Sportowe anteny Polsatu regularnie przypominają nam o ciekawych wydarzeniach z przeszłości. To nie tylko mecze reprezentacji Polski, ale także znakomite występy polskich klubów na arenie międzynarodowej.

Jednym z takich spotkań było starcie Wkręt-Metu Domex AZS Częstochowa z Iskrą Odincowo w ramach 1/8 finału Pucharu CEV. Mimo że częstochowianie ulegli w wyjazdowym spotkaniu 0:3, potrafili przed własną publicznością podnieść się i w złotym secie przypieczętować awans pokonując drużynę przepełnioną gwiazdami światowego formatu. To spotkanie z pewnością znakomicie pamiętają grający w nim Krzysztof Gierczyński i Piotr Nowakowski, którzy wirtualnie pojawią się w studiu.

Gośćmi Jerzego Mielewskiego będą byli reprezentanci Polski i stali eksperci Polsatu Sport – Wojciech Drzyzga i Łukasz Kadziewicz. W programie połączymy się z wiceprezesem PZPS Ryszardem Czarneckim, a także z Krzysztofem Gierczyńskim, Krzysztofem Ignaczakiem i Piotrem Nowakowskim.

Transmisja magazynu #7strefa od 13:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *