Ada Fijał w serialu „Ślad”. Świeża krew w laboratorium

Jej postać to Nikola Jastrzębska, czyli nowa funkcjonariuszka w szeregach CWŚ. Lekarz medycyny sądowej wesprze w działaniach wydziału podinspektor Renatę Różańską, nadkomisarza Rafała Walczaka oraz drugiego zastępcę szefa – nadkomisarz Maję Oleander. Czy dzięki niej szukanie śladów i rozwiązywanie kolejnych zagadek kryminalnych stanie się łatwiejsze? Czy CWŚ zyska na skuteczności?

 

Lekarz medycyny sądowej Ania Szpunar (Aleksandra Hamkało) rozstaje się z CWŚ i rekomenduje na swoje miejsce koleżankę ze studiów, Nikolę Jastrzębską. W tej roli do obsady serialu „Ślad” dołącza Ada Fijał. To kolejna nowa aktorka na planie, która pojawiła się obok Joanny Koroniewskiej, Marcela Sabata i Waldemara Błaszczyka.

– Jestem lekarzem medycyny sądowej – wyjawiła aktorka w jednym w klipów zamieszczonych w serwisie społecznościowym. – Nie ma ze mną żartów! – przestrzega. Wszystko wskazuje na to, że lekarka będzie pracować w zespole CWŚ kierowanym przez podkomisarz Magdalenę Mazurek. – Będzie krew, pot i łzy. Wiele emocji, wiele kolorów i wiele silnych kobiet – zapowiada artystka.

Jak mówiła aktorka w rozmowie z IPLA.TV podczas Wieczoru z Gwiazdami Telewizji POLSAT, ta rola bardzo jej pasuje. – Studiowałam stomatologię, a dopiero później aktorstwo. Medycyna jest mi bliska i dużo łatywiej jest mi uczyć się tekstów i opanować medyczną nomenklaturę. To nie jest dla mnie pierwszyzna – podkreśliła Ada Fijał.

Jak poradzi sobie w nowej roli? Czy jej bohaterka odnajdzie się w zespole CWŚ? Jaki będzie miała wpływ na pozostałych funkcjonariuszy?

Ślad” od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *