Adrian Meronk we Włoszech, Tiger Woods w Kalifornii: tylko w Golf Channel Polska!

Od czwartku, 22 października, polscy kibice przez cztery dni spotykać będą dwie postacie wzbudzające najprawdopodobniej największe emocje wśród sympatyków golfa w Polsce: Adrian Meronk zagra w Italian Open, a Tiger Woods w The ZOZO Championship @ SHERWOOD. Obydwa turnieje transmituje telewizja Golf Channel Polska.

 

Adrian Meronk z tygodnia na tydzień coraz śmielej poczyna sobie w najważniejszym europejskim cyklu turniejów – European Tour, czego efektem jest większe zainteresowanie ze strony polskich kibiców golfa. W ostatnim czasie zajął m.in. 10 miejsce w turnieju Dubai Duty Free Irish Open oraz szóste w Celtic Classic. W tym tygodniu gra we Włoszech, w turnieju Italian Open.

Relacje z pierwszej i drugiej rundy w czwartek i piątek o 21:00. Trzecia runda i finał na żywo w sobotę i niedzielę o 13:30 i 12:00

Z kolei w Stanach Zjednoczonych najlepsi golfiści spotykają się na turnieju The ZOZO Championship @ SHERWOOD. To na tym turnieju w zeszłym sezonie rekord zwycięstw na PGA TOUR wyrównał legendarny Tiger Woods. W tym roku ma okazję zatriumfować po raz 83 i zostać samodzielnym rekordzistą. Oprócz niego, zagrają m.in. Rory McIlroy, Phil Mickelson, Jon Rahm, Rickie Fowler, Tommy Fleetwood i Justin Thomas.

Transmisje z pierwszych trzech rund od czwartku do soboty o 23:00, finał na żywo w niedzielę o 22:00

Italian Open oraz The ZOZO Championship @ SHERWOOD skomentuje Jacek Person

Golf Channel Polska HD to sportowo-lifestyle’owy kanał TV uruchomiony w marcu 2017 r., na podstawie umowy z NBC Universal/Golf Channel, oraz w bliskiej współpracy z PGA TOUR. Program zawiera transmisje na żywo z najbardziej prestiżowych zawodów golfowych na świecie oraz programy rozrywkowe, podróżnicze i szkoleniowe. Golf Channel Polska jest dostępny w jakości HD, 24 godziny na dobę, z polskim komentarzem, na platformie satelitarnej Cyfrowego Polsatu, platformie satelitarnej Canal+, oraz w wiodących sieciach cyfrowej telewizji kablowej, m.in. UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska i Netia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *