Radio

“Akcja Integracja!” w sobotę w Rock Radiu!

Rock Radio zaprasza wszystkich na pierwszą domówkę w eterze! Już w sobotę, 21 marca br. redakcja wraz ze słuchaczami w nietypowy sposób – związany z koniecznością pozostawania w domach – będzie świętować pierwszy dzień wiosny. Wieczorny imprezowy program stacji będzie dodatkowo transmitowany na żywo na profilu Rock Radia na Facebooku.

 

 

 

 

Pierwsza domówka Rock Radia pod hasłem “Akcja Integracja!” rozpocznie się w sobotę o godz. 17.00. Program, prowadzony przez Jana Bajora Bajorka, pojawi się nie tylko na antenie, ale też w formie transmisji na żywo na Facebookowym profilu stacji, gdzie dodatkowo będzie można komentować to, co dzieje się podczas imprezy. W ten sposób redakcja rozgłośni chce zaprosić swoich słuchaczy do integrowania się i pomóc im rockowo powitać wiosnę.

Szczegóły akcji dostępne są już na stronie wydarzenia na Facebooku – https://www.facebook.com/events/579186562692852/

Na antenie Rock Radia, w związku z obecną sytuacją w Polsce i na świecie, co pół godziny nadawane są serwisy informacyjne z najświeższymi aktualnościami. W porannym programie stacji pojawiły się też dodatkowe wejścia “Mit czy kit”, w których redakcja weryfikuje informacje o koronawirusie, walcząc z popularnymi fake newsami.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *