Internet & Gry

Aleksandra Karasińska dyrektor programową treści płatnych w Ringier Axel Springer Polska

Z początkiem lipca Aleksandra Karasińska obejmie nowo utworzone stanowisko dyrektor programowej treści płatnych i będzie odpowiedzialna za koordynację oraz nadzór nad rozwojem treści redakcyjnych w serwisach płatnych Ringier Axel Springer Polska.

 

W nowej roli Aleksandra Karasińska będzie podlegać Tomaszowi Gawłowi, dyrektorowi zarządzającemu płatnych treści w Ringier Axel Springer Polska. Do zadań Aleksandry Karasińskiej będzie należeć m.in. koordynacja i nadzór nad doborem treści do serwisów płatnych, wdrażanie nowych produktów wydawniczych oraz rozwijanie nowych formatów wideo oraz audio w obszarze paid content.

 

 

Aleksandra Karasińska ma 20-letnie doświadczenie w branży medialnej. Jest współtwórczynią i redaktorką prowadzącą magazyn Forbes Women.  Stworzyła i redagowała miesięcznik popularnonaukowy Newsweek Historia. W przeszłości była dziennikarką Radia Wolna Europa, Radia Zet, TVN24 i wiceszefową Wydarzeń w Polsacie. Przez dwa lata była liderką projektu telewizji informacyjnej w Kijowie, gdzie m.in. budowała portal Tochka.net.

Jest wykładowczynią na uniwersytecie SWPS, gdzie uczy dziennikarstwa internetowego i wykłada na Digital Media Campus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *