Aleksandra Karasińska redaktor naczelną Forbes.pl


Aleksandra Karasińska objęła nowo utworzone stanowisko redaktor naczelnej Forbes.pl. Obecnie prowadzi również Newsweek.pl, a od lutego jest odpowiedzialna za treści i rozwój obu serwisów z segmentu premium Grupy Onet-RAS Polska. Redaktorem naczelnym magazynu Forbes Polska pozostaje Paweł Zielewski.

 

 

- To naturalna zmiana, Forbes i Newsweek to marki premium w portfolio Grupy Onet-RAS Polska. Aleksandra pokazała w Newsweeku, że potrafi budować nowoczesny serwis, który nie tylko generuje ruch (Newsweek.pl jest numerem jeden w segmencie tygodników online), ale zarabia też na treściach zamkniętych za paywallem mówi Anna Kaczmarska, dyrektor wydawnicza Newsweek i Forbes. - Teraz skupiamy się intensywnie nad strategią treści płatnych, a doświadczenia Aleksandry w Newsweeku na pewno pomogą Forbesowidodaje Anna Kaczmarska.

Karasińska od 2014 roku jest redaktor naczelną Newsweek.pl. Wcześniej była dziennikarką Radia Wolna Europa, Radia Zet, producentką TVN24 i Wydarzeń w Polsacie. Przez dwa lata pomagała budować telewizję informacyjną w Kijowie TRK Novyny i portal Tochka.net. W 2013 r. stworzyła i do 2014 r. redagowała miesięcznik popularnonaukowy „Newsweek Historia”.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.