Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Allview przedstawia X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus

Allview, europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 13 lat, wprowadza na rynek nowe smartfony X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus, oferujące nowy wymiar doświadczeń z użytkowania telefonu. Nowe flagowce wyróżnia platforma sztucznej inteligencji z asystentem głosowym, możliwością aktualizacji sprzętowych oraz najnowszej generacji wyświetlaczem o formacie 18/9.

“Urządzenia Allview ewoluują wraz z potrzebami naszych użytkowników. Dziesięć lat po premierze pierwszego telefonu Allview, rewolucjonizujemy rynek telefonów komórkowych wprowadzając dwa nowe produkty posiadające unikalne funkcje zapewniające wysoki komfort użytkowania oraz wydajność dopasowaną do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.”, mówi Lucian Peticila, założyciel Allview. “Nasi klienci będą w stanie cieszyć się aktualizacjami sprzętowymi bez potrzeby wymiany telefonu, głosowo sterować telefonem oraz cieszyć się jednymi z aktualnie najbardziej poszukiwanych funkcji i aplikacji.”, dodał.

AVI to asystent głosowy w języku polskim, angielskim oraz rumuńskim, stworzony całkowicie przez dział badań i rozwoju marki Allview. Dostępna jest już wersja beta asystenta AVI. Będzie ona stale rozwijana, aktualizowana nowymi funkcjami oraz będzie nieustannie uczyć się nowych rzeczy, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia użytkownika. Asystent głosowy może wysyłać podyktowane wiadomości, dzwonić do kontaktów, uruchamiać przeglądarkę i ustawiać wybrany głosowo adres, a nawet zmieniać różne ustawienia telefonu. AVI można włączyć w prosty sposób, dwukrotnie przyciskając przycisk zasilania. Od teraz użytkownicy będą mieli więcej czasu dla siebie, a prowadzenie samochodu stanie się bezpieczniejsze.

Zalety X4 Soul Infinity

Ekstremalnie łatwy w obsłudze za pomocą jednej ręki, 5,7-calowy wyświetlacz (format 18:9) w obudowie 5,2-calowego telefonu.

Trzy eleganckie wersje kolorystyczne: Night Sky, Mocha Gold oraz Steel Gray. Obudowa telefonu zbudowana w technologii IML Art z efektem lustrzanego odbicia.

Nawet do 15% większy współczynnik obudowy do wyświetlacza, zapewniający niezwykłą wygodę użytkowania.

Bardziej przejrzyste zdjęcia przez dłuższy czas, dzięki 5 soczewkom oraz wykorzystaniu szafirowego szkła ochronnego .

Podwójny aparat fotograficzny z technologią Bokeh.

Cztery opcje konfiguracji

X4 Soul Infinity dostępny jest w czterech konfiguracjach (Life, Speed, Nice, Z – Bokeh), w zależności od potrzeb użytkowników. Konfiguracje obejmują dwie wersje procesora (Quad-Core oraz Octa-Core), trzy wersje pamięci RAM (od 2GB do 4GB) oraz pamięci Flash (od 16GB do 32GB), jak i cztery wersje aparatów fotograficznych (pojedyncze i podwójne do 16MP).

X4 Soul Infinity jest urządzeniem, które ewoluuje razem z naszymi użytkownikami. Ci, którzy chcieliby otrzymać aktualizację sprzętową, mogą tego dokonać w jednym z naszych autoryzowanych serwisów gwarancyjnych. Dokonanie aktualizacji sprzętowej jest proste, wystarczy dopłacić różnicę pomiędzy dwoma konfiguracjami oraz opłatę w wysokości 99 zł.

Wszystkie wersje X4 Soul Infinity wykorzystują koncepcję FastPass, która została opracowana we współpracy z Google™ i MediaTek. Rozwiązanie to dostarcza zoptymalizowanego systemu o wysokiej wydajności i szybkości działania.

X4 Soul Infinity Plus, jeszcze bardziej spektakularny i wydajny X4 Soul Infinity Plus, flagowiec Allview, wykorzystuje wszystkie funkcje swojego poprzednika i idzie
o krok dalej dzięki 6-calowemu wyświetlaczowi IPS Full HD+, nagrywaniu filmów w 4K oraz funkcji ochrony wzroku Mira Vision™. X4 Soul Infinity Plus spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania, dzięki procesorowi Octa-Core taktowanemu z częstotliwością do 2,5GHz, który zapewnia niezwykle szybkie przetwarzanie danych oraz 6GB pamięci RAM DDR4. 64GB pamięci Flash można rozszerzyć za pomocą karty microSD nawet o 256GB.

Przedni aparat fotograficzny o rozdzielczości 13MP wyposażony został w lampę błyskową, dla spektakularnych selfie nawet w warunkach słabego oświetlenia. Podwójny aparat 13 MP/5MP umieszczony na tyle urządzenia wyposażony został w 5 soczewek oraz technologię rozmazywania tła Bokeh, której rezultaty są analogiczne do aparatów DSLR .

Cztery wersje X4 Soul Infinity od dziś dostępne są w przedsprzedaży w następujących cenach:

X4 Soul Infinity L – 899 zł, X4 Soul Infinity S – 1099 zł, X4 Soul Infinity N – 1299 zł, X4 Soul Infinity Z – 1349 zł.

Klienci, którzy zarejestrują się w dedykowanej aplikacji X4 Soul Infinity przed dniem premiery otrzymają aktualizację sprzętową, niezależnie od wybranej wersji urządzenia.
X4 Soul Infinity Plus dostępny będzie w sprzedaży od Listopada 2017 w cenie 1549 zł.

Więcej informacji o nowych smartfonach dostępne jest na stronach produktowych: X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *