Zapowiedzi TV

„Nowa Tonacja”: Gabi Drzewiecka w nowym programie muzycznym w Canal+

Od 13 października CANAL+ zaprosi widzów do nowego programu muzycznego. W rolę prowadzącej wcieli się Gabi Drzewiecka, znana dziennikarka radiowa oraz telewizyjna. „Nowa Tonacja” w każdy piątek od 20:40.

 

W każdy piątek, przed wieczorną premierą dnia, Gabi Drzewiecka zaprosi widzów na wciągającą podróż po świecie muzyki. W każdym odcinku „Nowej Tonacji” widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami, przegląd nowości płytowych, zapowiedzi koncertów, newsy z życia gwiazd muzycznych oraz doniesienia z list przebojów.

Gabi Drzewiecka to dziennikarka, której głos znają wielbiciele radia i słuchacze Chillizet. Dla „Dzień Dobry TVN” przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami muzyki, takimi jak Ed Sheeran, Jack White, Depeche Mode, Sting, Nickelback, Sean Paul, Imagine Dragons czy Shirley Manson.

Od dawna marzyłam o takim programie, więc ogromnie się cieszę, że będę miała przyjemność go poprowadzić. Muzyka to mój żywioł, tak więc mam nadzieję, że ta pasja udzieli się naszym widzomMÓWI PROWADZĄCA NOWEGO PROGRAMU CANAL+

W pierwszym odcinku „Nowej Tonacji” gościem specjalnym będzie Natalia Nykiel. Partnerem programu jest Universal Music Polska.

PREMIERA: piątek, 13 października godz. 20:40 w Canal+

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *