Allview w 2019 roku – sztuczna inteligencja wzniesiona na wyższy poziom

Allview ma na celu zintegrowanie jednego z najpotężniejszych procesorów do nowej serii telefonów X, który zostanie wprowadzony na rynek w 2019 roku. Przyszły procesor będzie wykorzystywał najnowsze technologie w danym momencie, z wyjątkowymi osiągami.

 

Moc obliczeniowa sztucznej inteligencji jest jej siłą, nawet o 100% większą  w porównaniu do zintegrowanego procesora poprzedniego flagowca Allview. Nowa seria Allview X będzie zatem konkurować z najpotężniejszymi modelami z rynku globalnego.

Wyjątkowa wydajność sztucznej inteligencji nowego procesora serii będzie zauważalna w jakości zdjęć, szybkim rozpoznawaniu twarzy, rozpoznawaniu scen, natychmiastowym ustawianiu ostrości i redukcji szumów obrazu przy bardzo słabym oświetleniu.

W tym samym czasie nagrywanie wideo w czasie rzeczywistym zostanie ulepszone. Zwiększona moc sztucznej inteligencji prowadzi do ultra-szybkiego rozpoznawania obiektów i profesjonalnego wykrywania głębokości pola.

Wszystkie inne aspekty uczenia maszynowego, mające zastosowanie do gier, zarządzania zasobami i optymalizacji baterii, będą  utrzymywane i ulepszane.

Wydajność procesora nie jest jedyną rzeczą, która zaskoczy użytkowników nowych urządzeń serii X od Allview. Obietnicą marki Allview  na 2019 r jest  wzniesienie sztucznej inteligencji na wyższy poziom, oraz wprowadzenie serii nowości mających na celu ulepszenie interakcji użytkownika z jego urządzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *