AMD ogłasza współpracę przy grze Division 2 (wideo)

W ramach targów E3 w Los Angeles firma AMD ogłosiła współpracę z Ubisoft, aby zapewnić użytkownikom kart Radeon maksymalną wydajność, optymalizację i jak najwyższą liczbę klatek animacji oraz minimalne opóźnienia dzięki wykorzystaniu technologii DirectX 12 w nadchodzącej grze Tom Clancy’s Division 2

 

 

Ta współpraca jest następstwem wspólnych wysiłków przy grze Far Cry 5, która pozwoliła zaoferować w niej niezwykłą jakość obrazu i płynność dzięki implementacji funkcji typowych dla kart graficznych Radeon z rodziny Vega (Rapid Packed Math i Shader Intrinsics).

W trakcie swojego panelu firma AMD pokazała ponadto nowe partnerskie systemy do grania, w tym niedawno zaprezentowany notebook Acer Predator Helios 500 potwierdzając tym samym, że liczba komputerów klasy premium bazujących na technologiach AMD stale rośnie. Publiczność mogła zobaczyć, jak ten i inne komputery wykorzystujące rozwiązania AMD (np. Acer Nitro 50) w trakcie PC Gaming Show i na wystawie E3 uruchamiają gry takie jak Star Control®: Origins. Za optymalną płynność odpowiadały w nich 2. generacji procesory Ryzen oraz karty graficzne Radeon RX 580 i RX Vega 56.

Dodatkowo firma AMD omówiła poniższe technologie i działania partnerskie, aby potwierdzić znakomitą kondycję tych rozwiązań na gruncie gier komputerowych, jak i fakt zaangażowania na rzecz rozwoju branży gier:

  • Nowy procesor Ryzen 7 2700X, czyli jeden z najnowszych procesorów AMD należący do 2. generacji Ryzen, zapewnia ponad 100 klatek na sekundę w grach AAA i eSportowych mając wciąż nadwyżki mocy, które gracze mogą spożytkować na transmisje na żywo, nagrywanie, współpracę i wiele innych.
  • Technologia Radeon FreeSync zapewnia płynną, pozbawioną błędów animacji rozgrywkę teraz także na ponad 20 nowych telewizorach Samsung, co czyni to rozwiązanie jeszcze bardziej powszechnym niż dotychczas (ponad 350

 

różnych modeli ekranów!). Tutaj można znaleźć listę telewizorów Samsung wspierających Radeon FreeSync, a tutaj

 

 

  • wideo pokazujące jak prosto ją włączyć na komputerze.
  • Współpraca z drużynami takimi jak Fnatic – firma AMD wyposaża jednych z najlepszych zawodników eSportowych w potężne procesory Ryzen, dzięki czemu mogą oni skupić się na meczach, zamiast na sprzęcie czy jego obsłudze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *