Sport w TV

Andrzej Bargiel w wywiadzie na pokładzie samolotu

Andrzej Bargiel, który 22 lipca dokonał niewiarygodnego wyczynu, zjeżdżając na nartach ze szczytu K2, był gościem wyjątkowego talk show „Prze-lotne Pytania”. Wywiad odbył się na pokładzie samolotu akrobacyjnego.
 

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration 0:00
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected

       

      Prowadzącym „Prze-lotne Pytania” jest pilot Łukasz Czepiela, który na co dzień ściga się w prestiżowych zawodach Red Bull Air Race. W wolnych chwilach Łukasz przepytuje także gości na pokładzie swojego samolotu, wykonując przy tym niesamowite akrobacje.

      Gościem pierwszego odcinka drugiego sezonu „Prze-lotnych Pytań” był zakopiańczyk Andrzej Bargiel. Skialpinista niezwykłym wyczynem na ośmiotysięczniku K2 zachwycił niedawno świat, ale teraz stanął przed kolejnym wyzwaniem. Jak poradził sobie z wysokością w połączeniu z dochodzącą do 400 km/h prędkością samolotu? Czy zachował trzeźwość umysłu, odpowiadając na pytania?

      Cały wywiad można pobrać i opublikować bezpłatnie. Materiał dostępny jest na platformie Red Bull Content Pool:

      Wersja dirty (z napisami): https://win.gs/2MSf0RZ

      Wersja clean: https://win.gs/2wILhzL

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *