Ania z Zielonego Wzgórza na okładce czerwcowych „Wysokich Obcasów Extra”

Bohaterką okładki najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest Ania z Zielonego Wzgórza. W najnowszym numerze, który ukaże się w sprzedaży już jutro – we wtorek, 22 maja br., z twórczyniami serialu „Ania, nie Anna” rozmawia Maja Staniszewska. Wydanie będzie można również kupić z płytą DVD z francuskim filmem „Jeszcze nie koniec”.
 

 
– Ania na okładce jest prezentem dla wszystkich dziewczynek i ich mam, które – tak, tak – też były dziewczynkami. Jest pretekstem do rozmowy, co to znaczy być dziewczynką dzisiaj, gdy męskie i kobiece, chłopięce i dziewczyńskie trzeba opisać od nowa. Jest przeczuciem, że nadszedł czas dziewczynpisze we wstępie do najnowszego numeru „Wysokich Obcasów Extra” Ewa Wieczorek, redaktorka naczelna magazynu. 
W numerze czytelnicy znajdą również następujące tematy:
– rozmowę z Tomaszem Kotem odtwórcą głównej roli w filmie „Zimna Wojna” Pawła Pawlikowskiego, za który reżyser otrzymał nagrodę na festiwalu filmowym w Cannes.
– w cyklu „One rządzą światem” Emma Gonzalez – licealistka, która przeżyła strzelaninę w swojej szkole, po której zaangażowała się w walkę na rzecz ograniczenia dostępu do broni. W marcu wraz z kolegami zorganizowała w Waszyngtonie głośną demonstrację „Marsz za życie”.
– „Dobre maniery w biznesie” – o tym, co wypada i jak okazywać sobie w pracy należny szacunek, opowiada dr Łukasz Kosiński.
Czerwcowy numer miesięcznika będzie można kupić także w wersji z filmem „Jeszcze nie koniec” na DVD. To głęboko poruszający film francuskiego reżysera Xaviera Legranda, który ukazuje ciemną stronę życia rodzinnego.
Najnowsze wydanie „Wysokich Obcasów Extra” będzie dostępne w sprzedaży od wtorku, 22 maja br w cenie 7,99 zł. Cena wydania wraz z filmem na DVD to 29,99 zł.
Numer będzie promowany w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Polityka”) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *