Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Aplikacja T‑Mobile wchodzi w ostatnią fazę beta testów

Nowa aplikacja kliencka T‑Mobile, którą Operator udostępnił pierwszym beta testerom w lipcu br., już za chwilkę zostanie udostępniona wszystkim klientom. Na ostatniej prostej przed oficjalnym startem, T‑Mobile zaprasza klientów do przetestowania nowej aplikacji. Korzystający z systemu Android klienci abonamentowi oraz użytkownicy oferty T‑Mobile na Kartę, którzy do 30 września pobiorą i zalogują się do nowej aplikacji, otrzymają bezpłatnie paczkę 10 GB.
 

 
Nowy „Mój T‑Mobile” to zaprojektowana od nowa aplikacja self care, stworzona, by klienci mogli wygodniej i szybciej zarządzać swoimi usługami w T‑Mobile.
Wśród funkcji wdrożonych do aplikacji są, m.in.:
– zarządzanie wieloma numerami jednocześnie z poziomu jednej aplikacji
– możliwość przypisania nazw powiązanym w aplikacji numerom dla łatwego zarządzania
– opcja dodania karty kredytowej jako formy automatycznej płatności oraz metody doładowania kont prepaid
– możliwość zapłacenia i przeglądania historii faktur z ostatnich 12 miesięcy
T‑Mobile zaprasza do testowania nowej aplikacji wszystkich klientów abonamentowych i T‑Mobile na Kartę, posługujących się smartfonami z systemem Android. By to zrobić, wystarczy pobrać paczkę instalacyjną ze sklepu Google Play, z poniższego linku:
https://play.google.com/apps/testing/pl.tmobile.miboa
W podziękowaniu za uczestnictwo w testach nowej aplikacji T‑Mobile, każdy kto do 30 września pobierze i zaloguje się aplikacji, po zakończonych testach otrzyma gratis paczkę 10 GB na 30 dni do swobodnego wykorzystania. Do bonusu uprawnieni są klienci, którzy przetestują aplikację po raz pierwszy.
Wszystkie uwagi i opinie użytkownicy nowej wersji aplikacji można przesyłać na adres nowaaplikacja@t-mobile.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *