Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści — przedsprzedaż, nowy teaser i oficjalna strona gry już dostępne

CD PROJEKT informuje o rozpoczęciu przedsprzedaży Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści — najnowszej gry osadzonej w uniwersum znanym z przygód zabójcy potworów Geralta z Rivii!
 

 
„Wojna Krwi zbliża się wielkimi krokami — włożyliśmy w nią wiele pracy i nie możemy się doczekać premiery”powiedział Marcin Iwiński, współzałożyciel CD PROJEKT. „Bardzo dużo zmieniło się od czasu, gdy zapowiedzieliśmy ten projekt. Gra przeszła drogę od fabularnego dodatku do GWINTA do liczącego ponad 30 godzin rozgrywki i 75 zadań pobocznych erpega z krwi i kości. Jeśli tęskniliście za wiedźmińskim światem, to jest tu wszystko, co sprawia, że serce bije szybciej.”
„Dziś ruszają również pre-ordery i chciałbym powiedzieć nieco więcej na temat tego jak będą wyglądać” – dodaje Iwiński. „Jak zwykle, przygotowaliśmy sporo ciekawych cyfrowych dodatków. Mamy oficjalną ścieżkę dźwiękową, mapę Lyrii, piękne szkice koncepcyjne, a także wydany przez Dark Horse album z ilustracjami z GWINTA, wiedźmiński komiks ‘Fox Children’ oraz cyfrową zawartość dla GWINTA — beczki z kartami, avatary i tytuły dla gracza. Co ważne, nie są to rzeczy dostępne tylko dla osób, które kupią grę przed premierą. Nie chcemy i nie będziemy dzielić naszych gier na kawałki w celach marketingowych. Nieważne kiedy kupisz Wojnę Krwi, zawsze dostajesz pełny pakiet. Jeśli zadajecie sobie pytanie jaki jest w takim razie sens kupowania gry przed premierą, my widzimy przedsprzedaż jako formę wsparcia ulubionych gier i studiów, które za nimi stoją. Jeśli odpowiada ci sposób, w jaki podchodzimy do naszych gier i chcesz nas wesprzeć, możesz już teraz złożyć pre-order. Jeśli wolisz poczekać na recenzje, kup grę po premierze, a i tak otrzymasz ten sam pakiet dodatków”.  
Sugerowana cena detaliczna Wojny Krwi to 99,99 PLN. Szczegóły na temat oferty znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Wiedźmińskich Opowieści — witchertales.com. Gracze znajdą tam również dodatkowe informacje na temat świata, postaci i rozgrywki. W Europie możliwość zamówienia przedpremierowo Wojny Krwi w wersji na konsolę PlayStation 4 pojawi się wkrótce.
Wszystkie osoby, które zakupią Wojnę Krwi, otrzymają następujące dodatki:

  • Oficjalną ścieżkę dźwiękową z gry
  • Szkice koncepcyjne z Wojny Krwi, w tym mapę królestwa Lyrii
  • Cyfrowe wydanie artbooka “GWENT: Art of The Witcher Card Game” stworzonego we współpracy z Dark Horse
  • Komiks „Fox Children” stworzony we współpracy z Dark Horse
  • 2 tytuły gracza do wykorzystania w grze GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana
  • 2 awatary do wykorzystania w grze GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana
  • 5 beczek premium do wykorzystania w grze GWINT: Wiedźmińska Gra KarcianaZamów Wojnę Krwi w przedsprzedaży

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści w wersji na komputery PC zadebiutuje 23 października na platformie GOG.COM. Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia.

 

 
O grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści
Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Powstała z udziałem deweloperów odpowiedzialnych za najbardziej ikoniczne momenty Wiedźmina 3, historia Wojny Krwi koncentruje się na Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Stojąc w obliczu wrogiej inwazji, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie. W trakcie kampanii gracze będą przemierzać nowe, pełne poruszających przygód i intrygujących postaci zakątki wiedźmińskiego świata, zbierać zasoby do rozbudowywania armii. Sprawdzą się także w epickich bitwach fabularnych wykorzystujących mechaniki gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana w nowy, nieoczekiwany sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *