Atrakcyjny pakiet – „Wysokie Obcasy Extra” z „Wysokimi Obcasami Praca”

Redakcja „Wysokich Obcasów” przygotowała specjalną ofertę dla miłośników swoich wydań magazynowych – już od czwartku, 13 grudnia br. styczniowy numer „Wysokich Obcasów Extra” będzie można kupić wraz z najnowszym wydaniem „Wysokich Obcasów Praca”. Na łamach miesięcznika pojawią się m.in. szczere wyznania Kasi Smutniak, rozmowa z psychoterapeutą o kłamstwie oraz kalejdoskop najważniejszych wydarzeń mijającego roku, a w kwartalniku czytelnicy znajdą m.in. historię Marissy Mayer – pierwszej kobiety inżynier w Google’u oraz zawodowy poradnik dla młodej mamy.

 

Bohaterką okładki nowego numeru „Wysokich Obcasów Extra” jest Kasia Smutniak – polska aktorka i modelka, która od 20 lat mieszka we Włoszech. W niezwykłej rozmowie opowiada o tym, jak poradziła sobie po śmierci męża, dlaczego zdecydowała się na „radykalną” szczerość wobec siebie oraz jakie przyniosło to konsekwencje w relacji z bliskim.

W styczniowym wydaniu magazynu czytelnicy znajdą też m.in. kalejdoskop 2018, czyli przegląd 101 najważniejszych wydarzeń mijającego roku, a w nim: wielka polityka, przełomowe wynalazki, kulturalne odkrycia i najgłośniejsze plotki; rozmowę z analityczką trendów Zuzanną Skalską, o tym, czy w przyszłości czeka nas świat robotów, czy może powrót do duchowości i wspólny. Dziennikarze magazynu zapytali również znanych i mniej znanych o ich postanowienia noworoczne oraz o to, jak radzą sobie z ich dotrzymywaniem, m.in. aktorkę Paulinę Przybysz, sprinterkę Igę Baumgart, a także nauczycielkę akademicką, mamę dwulatka i trenera biznesu.

Ponadto seksuolog dr Robert Kowalczyk rozmawia na temat osobowości sprawcy przemocy seksualnej. Tłumaczy, z jakich powodów krzywdzą przykładni mężowie, a gwałt nie zawsze oznacza seks. Z kolei o kłamstwie jako „środku przeciwbólowym na życie” opowiada psychoterapeuta i autor książki „Kłamstwa, którymi żyjemy” – Jon Frederickson.

W dziale Uroda czytelnicy natomiast znajdą przegląd najmodniejszych perfum dla kobiet o różnych poglądach, charakterach i podejściu do życia – m.in. dla feministek, ekolożek i optymistek.

W ramach specjalnej oferty dla czytelników, styczniowy numer „Wysokich Obcasów Extra” będzie do dostępny również w wersji z najnowszym wydaniem kwartalnika „Wysokie Obcasy Praca”. To pismo, które inspiruje kobiety i pomaga im w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego. W numerze znaleźć będzie można m.in. historię Marissy Mayer – pierwszej kobiety inżynier w Google’u, biżuterię z odpadów jako pomysł na start-up, wywiad z psychoterapeutką o tym, jak być szczęśliwym w pracy oraz poradnik dla młodej mamy, czyli co przysługuje kobietom w czasie oraz po urlopie macierzyńskim.

Najnowsze „Wysokie Obcasy Extra” ukażą się na rynku w czwartek, 13 grudnia br. w cenie 7,99 zł. Wersja z magazynem „Wysokie Obcasy Praca” kosztować będzie 13,99 zł.

Numer wspiera kampania promocyjna w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook, Instagram) oraz prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, „Polityka”, „Newsweek”). Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *