Kultura, muzyka, kino, moda

Audioriver 2024 odbędzie się w Łodzi, karnety już w sprzedaży!

Wchodząc w pełnoletniość w 2024, Audioriver opuszcza rodzinne gniazdo i przenosi się z Płocka do nowej lokalizacji – łódzkiego Parku na Zdrowiu.

 

Przyszłoroczna, osiemnasta edycja festiwalu odbędzie się między 12-14 lipca. Składać się będzie z części muzycznej, prezentującej spektrum gatunków muzyki elektronicznej oraz rozległego programu dziennego pełnego spotkań i warsztatów podejmujących tematy społeczne. Festiwal klasycznie zamknie Sun/Day.

W popandemicznej rzeczywistości, w której logistyczne możliwości Płocka okazują się niewystarczające, podjęliśmy trudną decyzję o przenosinach do większego miasta. Wyprowadzka z historycznej stolicy Mazowsza do historycznej stolicy muzyki elektronicznej to dla nas szansa na dalszy rozwój, m.in. dzięki nieporównywalnie większej bazie hotelowej, która będzie w stanie przyjąć dziesiątki tysięcy gości z Polski, ale też Europy. Celem festiwalu na kolejne lata jest budowa swojej marki na międzynarodowej scenie.

Przeprowadzka to również plusy dla was, bowiem na pewno odczujecie też finansową ulgę związaną z pobytem na festiwalu, a poza konkurencyjną ofertą noclegową, będziecie mogli skorzystać też z różnorodnej oferty gastronomicznej oraz skorzystać z ofert kulturalnej Łodzi w trakcie festiwalu.

Ta wielka zmiana odbywa się też z pełną świadomością znaczenia Łodzi dla historii muzyki elektronicznej w Polsce. Audioriver przybywa do nowego miasta również po to, aby połączyć się z lokalną tkanką kulturalną i wspólnie budować dalej muzyczną przyszłość.

Karnety w cenach 460 złotych (karnet dwudniowy) i 590 złotych (trzydniowy) trafiły już do sprzedaży za pośrednictwem platform ebilet.pl oraz biletomat.pl. Promocyjna cena obowiązywać będzie do 15 stycznia.

KARNETY NA EBILET.PL

KARNETY NA BILETOMAT.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *