Kultura, muzyka, kino, moda

Gwiazdy w programie Audioriver 2024. Ostatni dzień promocyjnej puli karnetów

Audioriver 2024 odbędzie się 12-14 lipca w Parku na Zdrowiu w Łodzi. W sprzedaży znajdują się karnety, a ich promocyjna pula jest dostępna tylko do końca dzisiejszego dnia! Najwyższy czas, by zaprezentować nazwiska osób, które wystąpią w tym roku na festiwalu, a jest to fantastycznie różnorodny przegląd scen, z których słynie festiwal.

 

Na Audioriver 2024 pojawią się:

175 BPM – ADAMFORMAT, BUHHAJ, GINEE (PL) ☼ Argy (GR) ☼ Bambi Uzi (PL) The Caracal Project (FR) Dixon (DE) Elderbrook (UK) ☼ Folamour A/V (FR) ☼ Joris Voorn live (NL) ☼ Metrik AV (UK) ☼ Miss Monique (UA) ☼ Oguz (TR/NL) Overmono (UK) ☼ Richie Hawtin (CA) Sara Landry (US) S.P.Y & Lowqui (BR/UK) ☼ WhoMadeWho live (DK) ☼ Wonter & MC Maniac (PL).

Wielbicieli klasyków muzyki tanecznej ucieszy na pewno przyjazd legend gatunku. RICHIE HAWTIN, kanadyjski weteran minimalu zaprezentuje pokaz maestrii i precyzji za konsoletą oraz technik wykonywanych z precyzją chirurga. Ponad dwadzieścia lat na holenderskiej scenie celebrować będzie JORIS VOORN, który również wystąpi live i to z zupełnie nowym show. Na Audioriver wraca też wieloletni numer jeden globalnych rankingów DJ-skich, DIXON, by ponownie oczarować swoją magiczną selekcją.

Jeśli chodzi o nowe twarze, najcięższe odmiany muzyki techno reprezentować będą SARA LANDRY OGUZ. Zarówno Amerykanka, jak i Turek, święcą triumfy na scenie za sprawą potężnych, dynamicznych setów, które pozwalają wytańczyć wszelkie troski świata. Dla tych, którzy wolą bardziej pozytywne dźwięki zagra sensacja francuskiej sceny house’owej FOLAMOUR w specjalnym projekcie audiowizualnym i ukraińska gwiazda progressive house’u i melodic techno MISS MONIQUE.

W najbardziej czułe nuty uderzy z kolei ELDERBROOK, który swoją ostatnią płytę poświęcił swoim dzieciom oraz ojcowskiej odpowiedzialności i zachwyca swoją wrażliwą wizją muzyki zakorzenionej w deep housie. Z nowymi piosenkami przyjedzie też duński synthpopowy zespół WHOMADEWHO, który w 2024 planuje wydać nowy materiał. Swój pierwszy występ w Polsce po premierze debiutanckiego albumu zagra w Łodzi duet OVERMONO, który brytyjską muzykę klubową łączy z coraz odważniejszymi ciągotami w stronę r&b.

A skoro mowa o brytyjskich brzmieniach, to w Łodzi nie mogło zabraknąć headlinerów ze sceny drum & bass. Do Łodzi przyjedzie z live AV setem METRIK, gwiazda drugiej, bardziej melodyjnej fali gatunku. W drumowym programie znalazło się też miejsce dla jego kolegi z wytwórni Hospital, czyli S.P.Y, który wystąpi wspólnie z LOWQUIM, MC z Londynu. Skład uzupełnia powracający do zdrowia THE CARACAL PROJECT, młody Francuz eksperymentujący z ramami gatunku.

Przeprowadzka do Łodzi nie byłaby możliwa bez zaangażowania przewodników po polskiej stolicy muzyki elektronicznej. Wystąpi chociażby wieloletni promotor i uznany DJ z lokalnej sceny, WONTER, który wyjdzie na scenę wspólnie z MC MANIAKIEM. Młodsze pokolenie reprezentować będzie BAMBI UZI. Pojawi się też oczywiście ekipa 175 BPM, która po zeszłorocznej owocnej współpracy wciąż jest zaangażowana w promocję gatunku na festiwalu i przygotowuje specjalny set we trójkę.

Do 22 stycznia za pośrednictwem platform Biletomat i eBilet dostępna jest promocyjna pula karnetów w cenie 460 złotych za dwudniową wejściówkę i 590 złotych za trzydniową. Bilety jednodniowe zostaną wprowadzone po ogłoszeniu podziału wykonawców na dni. Więcej informacji na stronie audioriver.pl/bilety.

KARNETY NA EBILET.PL

KARNETY NA BILETOMAT.PL

foto. Audioriver 2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *