Internet & Gry - Reklama

Awanse w Pionie Wydawniczym Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska integruje serwisy Money, WP Finanse, WP Motoryzacja i WP Technologie. Za ich połączenie odpowiada Nino Dżikija, która w listopadzie objęła funkcję redaktor naczelnej. Jej zastępcami są Sebastian Ogórek, Arkadiusz Braumberger i Mariusz Zmysłowski.

 

Scalanie obszarów biznes, technologie i motoryzacja to kolejny etap zmian w Pionie Wydawniczym Wirtualnej Polski.

To naturalny krok, bo tematy poruszane przez te serwisy często są pokrewne. Liczymy na coraz lepszą efektywność i wzmocnienie naszych marek. W swoich kategoriach i tak należą do najpopularniejszych serwisów internetowych w Polscemówi Nino Dżikija, redaktor naczelna. Naszą obietnicą jest tworzenie angażującego dziennikarstwa i innowacyjnych formatów. Cieszę się, że moimi zastępcami są tak doświadczeni i kreatywni dziennikarze- dodaje Dżikija. 

Mariusz Zmysłowski, tak jak do tej pory, odpowiada za serwisy WP Moto i WP Autokult. Zastępcą redaktor naczelnej odpowiedzialnym za WP Technologie został Arkadiusz Braumberger. Z mediami związany jest od 25 lat. Pracował m.in. w Gazecie Wyborczej, Pulsie Biznesu, Życiu, Fakcie i Dzienniku. W Wirtualnej Polsce jest od 9 lat, ostatnio, jako szef wydawców w serwisie Money.

Na stanowisko zastępcy redaktor naczelnej awansował też Sebastian Ogórek. Będzie odpowiadał za Money. Z WP związany jest od 2010 roku. W tym czasie był dziennikarzem i wydawcą serwisów finansowych. Wcześniej pracował m.in. w Polskim Radiu, Pulsie Biznesu i Radiu Kampus. W 2015 roku był nominowany do nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego za tekst „Kenijczyk za 4 tys. zł. Tak się zarabia na biegach w Polsce”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *