BBC Brit w oknie otwartym w Play Now

Od 12 lipca użytkownicy PLAY NOW będą mogli oglądać nowy 27. sezon Top Gear. Z okazji premiery nowego sezonu tego najpopularniejszego motoryzacyjnego show na świecie operator PLAY planuje „otwarte okno” dla kanału BBC BRIT. Najnowsza odsłona programu to przede wszystkim nowi prowadzący, ale również spora dawka niezapomnianych emocji.

 

 

Od 12 lipca do 29 lipca abonenci PLAY NOW oraz klienci oferty PLAY NOW TV będą mogli oglądać – bez dodatkowych opłat – wszystkie programy jakie przygotował kanał BBC BRIT w tym nowy 27. sezon brytyjskiego programu Top Gear, którego emisja rusza 12 lipca o godz. 22:30.

 

 

W nowej odsłonie Top Gear do Chrisa Harrisa dołącza komik Paddy McGuinness i legenda krykieta Andrew „Freddie” Flintoff – nie zabraknie również jedynego w swoim rodzaju kierowcy wyścigowego, znanego wszystkim jako Stig. W nowej serii Paddy, Freddie i Chris stawią czoła największym i najtrudniejszym wyzwaniom w historii „Top Gear”, doprowadzając swoje samochody (i siebie samych) do granic wytrzymałości.  Przemierzą trasę ciągnącą się przez bezlitośnie upalną etiopską pustynię, bezkresne lasy deszczowe Borneo, pustkowia Islandii aż po pełną dzikich tłumów dzielnicę handlową w centrum Mansfield. Z kolei na znanym na całym świecie torze „Top Gear” kolejna grupa celebrytów zademonstruje swoje umiejętności – lub ich brak, stając wobec wyzwań, które każdego tygodnia będą dla nich przygotowywać prezenterzy.

PLAY NOW to dostęp do świata rozrywki w jednym miejscu na telewizorze, smartfonie, tablecie lub konsoli do gier. Dzięki niej użytkownicy mają możliwość oglądania najnowszych produkcji oferowanych przez największe stacje telewizyjne na świecie. Korzystając z PLAY NOW w sieci Play klienci nie zużywają swoich pakietów danych i nie płacą dodatkowo za transfer. Wygodny dostęp do PLAY NOW możliwy jest również podczas urlopu na terenie 27 państw wchodzących w skład Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *