BBC Studios ogłasza skład nowego zespołu zarządzającego regionem CEMA_

Grant Welland, Executive Vice President BBC Studios na region CEMA, ogłosił dziś skład zespołu kierowniczego, który będzie odpowiedzialny za rozwój marek BBC oraz sprzedaż programów i formatów w regionie.

 

 

Pojawienie się nowego zespołu jest wynikiem strategicznej decyzji o odejściu od struktury zarządzania opartej na czterech niezależnych podregionach – Afryce, Polsce, Bliskim Wschodzie i regionie Morza Śródziemnego oraz Europie Środkowej i Wschodniej, aby skoncentrować się na odrębnych liniach biznesowych regionu CEMA, jako całości.

Komentując nominacje, Grant Welland, EVP CEMA w BBC Studios, powiedział: „Na szybko zmieniającym się rynku, połączenie centralnego zespołu zarządzającego, złożonego
z ekspertów w swoich dziedzinach, oraz dobrze ugruntowanych zespołów z lokalnych rynków, da nam spójność i skuteczność, których potrzebujemy, aby rozwijać naszą obecność w CEMA. ”

W nowym zespole Wellanda, wśród odpowiedzialnych za strategię i rozwój biznesu, dostarczanie przychodów oraz wzrost zysków w swoich liniach biznesowych, znaleźli się:

Louise La Grange, wcześniej dyrektor ds. strategii i rozwoju biznesu Global Markets w BBC Studios, została mianowana SVP Branded Services-Commercial. W nowej roli Louise będzie odpowiadała przede wszystkim za komercyjny rozwój marek BBC Studios w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w Afryce.

Salim Mukaddam, dotychczas GM VP na Europę Środkową i Wschodnią (CEE) w BBC Studios, w nowej strukturze obejmie stanowisko SVP Content and Format Sales i tym samym odpowiedzialność za wzrost dystrybucji programów i formatów BBC.

Natasha Hussain jako SVP MENA będzie odpowiedzialna za rozwój wszystkich obszarów biznesu działalności BBC w Turcji, Izraelu oraz dynamicznym regionie Bliskiego Wschodu
i Afryki Północnej.

Cecilia Beacon dzięki nowej funkcji SVP Programming & Marketing przyjmuje odpowiedzialność za politykę programową i decyzje marketingowe BBC Studios w CEMA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *