Beata Kozidrak kapitanem jury w „Śpiewajmy razem”

Charyzmatyczna wokalistka Bajmu w zupełnie nowej roli. Jak sobie poradzi? Beata Kozidrak zastąpi Ewę Farnę na stanowisku kapitana setki sędziów drugiej edycji „All Together Now”. Rozrywkowe show Telewizji Polsat wchodzi w nowy etap.

 

W połowie grudnia Ewa Farna poinformowała fanów, że nie pojawi się w programie. – Lubię być jurorką, cieszą mnie muzyczne produkcje, niestety w tej akurat się nie odnalazłam – pisała piosenkarka. – Życzę programowi i niezmiernie miłej ekipie wokół, by druga edycja się udała – dodała na koniec. Autorka takich przebojów jak „Cicho” i „Bumerang” była bardzo lubiana przez uczestników show. Zawsze szczerze dzieliła się swoją opinią na temat występu. Niejednokrotnie dodawała otuchy potencjalnym finalistom.

 

 

W wiosennej edycji „All Together Now” Ewę Farnę zastąpi… Beata Kozidrak! Wokalistka Bajmu z czterooktawową skalą głosu ma ogromne doświadczenie sceniczne, bowiem debiutowała już w latach 70-tych. Cała Polska zna takie przeboje jej formacji jak „Józek, nie daruję Ci tej nocy”, „Dwa serca, dwa smutki”, „Dziesięć przykazań” czy „Modlitwa o złoty deszcz”. Diwa wydała również trzy albumu solowe. Jakim  będzie jurorem? Jakich porad udzieli podczas przesłuchań? Dowiemy się już wkrótce!

Śpiewajmy razem. All Together Now” wiosną w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *