Zapowiedzi TV

„BELFER”: nowy, jeszcze bardziej tajemniczy teaser drugiego sezonu

CANAL+ zaprasza do obejrzenia kolejnego teasera serialu „BELFER” Sezon 2. W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. W pozostałych rolach: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Za kamerą stanęło dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. „BELFER” Sezon 2. od 22 października 2017 w każdą niedzielę o 21:30.
 

 
Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej  Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W  liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma  odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra.  To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a  Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.
Pierwszy odcinek (…) wciąga od początku. Świetny klimat, napięcie, znakomici aktorzyMACIEJ GAJEWSKI, „ESQUIRE”
Odświeżona strona serialu przeniesie widzów w świat serialu „BELFER” Sezon 2. Fani produkcji znajdą tu wszystkie informacje na temat bohaterów i fabuły, a także premierowe materiały wideo, plakaty, zdjęcia z planu oraz aktualności. Dla widzów serialu przygotowano również ciekawe aktywacje, które będą opublikowane wkrótce.
Zapraszamy również na oficjalny profil „BELFRA” na Instagramie: @belferoriginal oraz profil CANAL+: @canalpluspolska
„BELFER”. SEZON 2. OD 22 PAŹDZIERNIKA 2017. TYLKO W CANAL+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *