DVB-TMediaZapowiedzi TV

„Prawdziwe Motywy” – Nowy serial w TV Puls

Trwają zdjęcia na planie nowego paradokumentalnego serialu kryminalnego „Prawdziwe Motywy”. To pierwszy wspólny projekt Telewizji Puls i Constantin Entertainment Polska. 

 

– Sukcesywnie poszerzamy portfolio produkcji własnych Telewizji Puls, szykując premierę serialu „Prawdziwe Motywy”. Cieszymy się na współpracę z firmą Constantin Entertainment Polska, doświadczonym i uznanym na rynku producentem, który odpowiada za realizację tego serialu.powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

– W imieniu ConstanTEAM’u dziękujemy Telewizji Puls za zaufanie jakim nas obdarzono. Cieszymy się, że wybrano nasz projekt, w który wierzymy i zrobimy wszystko, by nie zawieść pokładanych w nas oczekiwań powiedział Michał Brożonowicz, szef Constantin Entertainment Polska.

Kryminalny serial paradokumentalny „Prawdziwe Motywy” opowiada o skomplikowanych relacjach międzyludzkich – rodzinnych, przyjacielskich i partnerskich, w których targani emocjami bohaterowie dopuszczają się różnych przestępstw. W każdym odcinku serii Policjanci zmierzą się z jedną sprawą kryminalną, w której motywem sprawcy były uczucia – miłość, nienawiść, zazdrość czy pożądanie. Która z bliskich ofierze osób będzie winna? Tego widzowie dowiedzą się w zaskakującym finale każdego odcinka.

Śledztwa prowadzą cztery pary policyjne z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Tulejowie. Pod okiem bezkompromisowego komendanta, dążą do rozwiązania najbardziej skomplikowanej zagadki. W rolach policjantów występują: Łukasz Pawlak, Ziemowit Wasielewski, Katarzyna Ornatkiewicz, Greta Burzyńska, Patrycja Potyralska, Jacek Mędrala, Michał Wołczyk, Sandra Stencel i Konrad Makowski.

Pierwszy sezon serialu liczy 40 odcinków, każdy o długości 44 minuty.

Premiery codziennie od poniedziałku do piątku, od 4 kwietnia, o godz. 16.00

Fot. Artur Sochan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *