MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Kobiety dla Kobiet – wyjątkowa akcja stacji TVN Style! (wideo)

W TVN Style wspieramy widzki na każdym etapie życia. Ich los nigdy nie był nam obojętny. W ostatnich dniach walka o prawa kobiet i ich dobrostan, nabiera szczególnego znaczenia.

 

TVN Style chce nie tylko inspirować, ale też działać i dawać realne wsparcie. Dzięki partnerstwu z YES Biżuteria, stacja przekaże 100 tysięcy złotych na działalność Centrum Praw Kobiet, które nie tylko pomaga, ale i edukuje kobiety w wielu ważnych obszarach.

To nie wszystko! Specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla naszych widzek kilka specjalnych mini audycji, które będą emitowane na antenie oraz w social mediach stacji. Prowadzące związane z TVN Style mówią w nich o sytuacji współczesnych kobiet. O prawie do decydowania, dyskryminacji płciowej, macierzyństwie i pracy, a także o tym, że czasem warto odpuścić i zadbać o swoje własne samopoczucie, opowiedzą: Dorota Wellman, Agata Młynarska, Marzena Rogalska, Maja Popielarska, Anna Nowak-Ibisz, Ewa Narkiewicz-Nejno, Agnieszka Winnicka, Magdalena Socha-Włodarska, Katarzyna Jaroszyńska, Anna Dec i Olga Legosz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *