„BELFER” z pierwszą w historii nagrodą publiczności oraz trzema statuetkami na gali Złote Spinacze 2017

Działania Public Relations wokół serialu kryminalnego „BELFER” wyróżnione zostały w 3 kategoriach podczas oficjalnej gali konkursu Złote Spinacze, organizowanego przez Związek Firm Public Relations.

 

 

 

 

Koncepcja PR serialu zdobyła dwa Złote Spinacze w kategoriach „Launch produktu, usługi lub firmy” oraz „Media Relations” oraz Srebrnego Spinacza w kategorii „Kultura i media”. Aktywności zostały docenione nie tylko przez branżę, ale także przez publiczność, co jest ogromnym wyróżnieniem i pokazuje, że były pozytywnie ocenione. Platforma nc+ za działania Public Relations serialu „BELFER” otrzymała również przyznawaną po raz pierwszy w historii konkursu Nagrodę Publiczności. Na wybrany projekt głosy można było oddawać za pośrednictwem strony internetowej.

– Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymanych wyróżnień w tak prestiżowym konkursie branży PR jakim są Złote Spinacze. Na ten sukces pracowało wiele osób – zespół Public Relations nc+ oraz inne departamenty firmy nc+ oraz agencja Havas PR, Rubicon Media i Isobar Poland – i każdej z nich serdecznie dziękuję za zaangażowanie, profesjonalizm, pracę i serce. Szczególnym osiągnięciem jest zdobycie Nagrody Publiczności, która jest najcenniejszym wyróżnieniem. Najważniejsze były i będą dla nas relacje z obsadą i twórcami serialu oraz dziennikarzami, zbudowane na zaufaniu, szacunku i zrozumieniu. Przed nami kolejne wyzwania. Obecnie pracujemy nad działaniami promocyjnymi kolejnych produkcji własnych CANAL+ – mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Dyrektor Komunikacji i PR oraz Rzecznik Prasowy nc+.

– Współpraca przy promocji serialu „BELFER” była nie tylko ogromnym wyzwaniem, ale także przyjemnością. Cieszę się, że działania połączonych sił agencji oraz działu PR platformy nc+ zostały docenione w branży. Czekamy na kolejne niestandardowe i inspirujące wspólne projekty – dodaje Agata Sander, Consulting Director w dziale Brand&Content w Havas PR.

Zespół nc+ odbierał nagrody w składzie: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Dyrektor Komunikacji i PR oraz Rzecznik Prasowy nc+, Piotr Kaniowski, Kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert, Olga Lipińska, Koordynator ds. komunikacji i PR, Jakub Wasiak, Koordynator ds. PR Kanałów Sportowych, Komunikacji i PR/Kanały Sportowe, Iwona Lisowska, Koordynator ds. PR Kanałów Filmowych i Seriali, Karol Adrian, Kierownik ds. komunikacji i PR CANAL+ DISCOVERY, Planete+, Kuchnia+, Domo+, Mateusz Murawski, Koordynator PR ds. Mediów Społecznościach wraz z aktorami serialu „BELFER”: Katarzyną Dąbrowską, Michaliną Łabacz, Pauliną Szostak, Patrykiem Pniewskim, Malwiną Buss i Piotrem Głowackim.

Obecnie na antenie CANAL+ można oglądać 2. sezon serialu „BELFER”. Ostatni odcinek już w najbliższą niedzielę, 10. grudnia o 21.30 w CANAL+. Przed emisją odcinka zapraszamy na fanpage serialu na wywiady live z aktorami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *