Black Friday w Allview

Allview ogłasza pierwsze wyniki tegorocznego Czarnego Piątku, ze sprzedażą 280 sztuk X4 Soul Lite 3GB (podwójny aparat, Full HD 5.5 ‚, Octa Core) w ciągu pierwszych dwóch godzin , w cenie 449 zł. Zarejestrowano ponad 1200 zamówień, a promocja trwa do 2 grudnia.

 

Dwa smartfony za cenę jednego dla wybranych modeli, okulary VR za jedyne 9 zł i rabaty do 60% na wybrane produkty to tylko niektóre z kuszących propozycji, które są jeszcze dostępne w tegorocznym Black Friday.

Kup 1, odbierz 2.

Specjalny wybór bestsellerowych smartfonów Allview jest teraz dostępny w specjalnej ofercie , w której przy zakupie jednego odbierasz dwa urządzenia ważnej  do 02.12 z ograniczonymi zapasami. X4 Soul Mini 3GB, X4 Soul Infinity N ,lub X3 Soul Style, to tylko niektóre z wybranych modeli z oferty specjalnej kup 1, dostań gratis  drugi. To samo dotyczy tabletu AX501Q i inteligentnego paska AllFit.

Super smartfony, super ceny.

X4 Soul Infinity Plus z 6 GB pamięci RAM, wyświetlacz 6”Full HD + 18: 9 z podwójnym aparatem jest dostępny tylko za 899 zł, a X4 Soul Lite z 3 GB pamięci RAM, wyświetlacz Full HD 5.5 ‚i podwójna kamera są teraz oferowane za jedyne 449 zł począwszy od 23.11.

Oferta smartfonów budżetowych obejmuje P43 Easy za 119 zł.

Znajdź się w świecie rzeczywistości wirtualnej za jedyne 9 zł

Wirtualna rzeczywistość jest bardziej przystępna niż kiedykolwiek! Okulary VR4 ze zintegrowanymi słuchawkami są dostępne tylko za 9 zł, w ofercie z ograniczonymi zapasami.

Sprawdź cały Black Friday w  Allview na www.czarny-piatek.pl

One thought on “Black Friday w Allview

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *