Allview Soul X5 Pro z nacięciem czy bez?

W czerwcu, Allview, Europejska marka smartfonów i tabletów, zaprezentuje nowy, nowoczesny interfejs użytkownika, skrojony na miarę najnowszych trendów rynkowych oraz potrzeb klientów.

 

 

Dla przyjemniejszych doświadczeń korzystania ze smartfonu, wprowadzono użycie prostych gestów zastępujących klasyczny pasek nawigacji oraz sprawiających, że korzystanie z urządzenia staje się jeszcze łatwiejsze, a obszar wyświetlacza zauważalnie większy. Użytkownicy, którzy nie chcą korzystać z funkcji wycięcia ekranu (tzw. Notch), mogą użyć opcji „Zmień obszar wyświetlania” za pomocą samego gestu, zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej urządzenia.

Dzięki wykorzystaniu inteligentnego rdzenia NeuroPilot smartfon Soul X5 Pro posiada funkcje sztucznej inteligencji, co sprawia, że doświadczenia z użytkowania stają się jeszcze lepsze i dopasowane do każdego użytkownika. Nowy interfejs dostarcza użytkownikom możliwości dostępu do głównego menu i wszystkich funkcji telefonu używając wyłącznie tylko jednej ręki.

Aby usprawnić obsługę za pomocą jednej ręki lub nawet tylko palca, nowy interfejs użytkownika pozwoli Ci na dostęp do powiadomień i menu przeciągając palcem w dół, nawet od połowy ekranu. Nowy interfejs wprowadza również wiele ulepszeń, nowych funkcji, skrojonych na miarę dowolnego użytkownika. Oszałamiająca ergonomia usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających oraz jest oparta na szczegółowych analizach interakcji użytkownika z telefonem.

Użytkownik może uzyskać bezpośredni dostęp do zaszyfrowanych plików potwierdzając jedynie odcisk palca lub za pomocą gestu przesuwania dwoma palcami w takich aplikacjach jak kontakty, wiadomości, galeria, dokumenty itp.

Jedna myśl na temat “Allview Soul X5 Pro z nacięciem czy bez?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *