Cafe Futbol: Czy koronawirus zniszczy polską piłkę?

Pandemia koronawirusa trwa niemal na całym świecie. Europejskie ligi zatrzymały się i nie wiadomo, kiedy dokładnie wrócą. Poznaliśmy także nowe terminy rozgrywek UEFA. Pojawiają się pytania – Kto najbardziej ucierpi w wyniku obecnej sytuacji. O tym będą dyskutować Bożydar Iwanow z Cezarym Kowalskim oraz Romanem Kołtoniem w niedzielnym Cafe Futbol.

 

 

 

 

 

Dla piłki nożnej, jak i całego sportu nastały ciężkie czasy. Największe ligi, federacje odwołują swoje wydarzenia z powodu groźnego wirusa. Rozbrat z piłką to nie tylko problem dla kibiców, ale przede wszystkim dla osób pracujących w futbolu. Gigantyczne straty ponoszą kluby, rozgrywki,a wkrótce także piłkarze. To właśnie opinie ze środowiska ciekawią nas najbardziej, dlatego nie zabraknie ich w niedzielnym programie.

W najbliższym odcinku Cafe Futbol połączymy się z wieloma znanymi osobistościami z polskiego futbolu. Na nasze telefony odpowiedzą Michał Listkiewicz, Jerzy Engel czy nasz stały ekspert Artur Wichniarek. Każdy ma inne doświadczenie w dziedzinie piłki nożnej, dlatego ich opinia pomoże nam nakreślić kondycje klubów i federacji.

W obliczu zawieszonych rozgrywek w Polsce warto poznać także opinie prezesów klubów. Z tego powodu połączymy się z Dariuszem Mazurem prezesem Wigier Suwałki. To właśnie on wysłał specjalne oświadczenie, w którym nie zgodził się z decyzją PZPN o zawieszeniu rozgrywek. Zdaniem prezesa przy obecnej sytuacji klub mógłby niesłusznie spaść z Fortuna 1 Ligi.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *