Platforma Canal+/ Canal+ PolskaSport w TV

Canal+ Sport: Zostań w domu w niedzielę

W niedzielę w cyklu #zostańwdomu w CANAL+ SPORT klasyki Premier League z sezonu 98/99, Liga+ Extra z 20 marca 2003 oraz w samo południe El Clasico z 19 listopada 2005.

12:00 Najlepsze El Clasico: Real – Barcelona z 19.11.2005, CANAL+ SPORT

Kibic Barcelony zna ten mecz na pamięć. Blaugrana przyjechała na Santiago Bernabeu jako lider Primera Division, zespół z Madrytu zajmował czwartą pozycję. Akcje Brazyliczyka Ronaldinho oklaksiwali nawet fani “Królewskich”. To była wielka Barcelona.

14:00 Premier League Golden Goals, CANAL+ SPORT

Zbiór najpiękniejszych goli z sezonów 92/93, 93/94 i 94/95. W programie również rozmowy m.in. z Alexem Fergusonem, Jurgenem Klinsmannem i Brianem Deanem – zdobywcą pierwszej bramki w Premier League.

15:00 Zostań w domu z Ekstraklasą: Raków Częstochowa – Lech Poznań z 24.08.2019, CANAL+ SPORT

Szalony mecz w Bełchatowie. Lech po 32. minutach prowadził już 2-0, ale całą przewagę roztrwonił w drugiej części gry. Gospodarze wyrównali dzięki dwóm trafieniom Petra Schwarza. Ostatnie słowo należało jednak do “Kolejorza”.

17:30 Zostań w domu z Ekstraklasą: Wisła Kraków – KGHM Zagłębie Lubin z 31.08.2019, CANAL+ SPORT

Ostatni mecz 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Do 27. minuty pełna dominacja krakowskiej Wisły. Dzięki bramkom Michała Maka i Pawła Brożka “Biała Gwiazda” prowadziła 2-0. Do życia Zagłębie przywrócił… Jean Carlos, który popełnił fatalny błąd przed własnym polem karnym. Po pierwszej połowie było 2-2. W drugiej znów rządziła Wisła.

19:35 Dawno Temu w CANAL+: Liga+ Extra z 20.03.2003, CANAL+ SPORT

20:45 Klasyka Premier League: Manchester United – Leeds sezon 98/99, CANAL+ SPORT

21:15 Klasyka Premier League: Arsenal – Manchester United sezon 98/99, CANAL+ SPORT

21:45 NBA: San Antonio Spurs – Houston Rockets z 3.12.2019, CANAL+ SPORT