Canal+ PolskaPolecane

Canal+ i Sony Pictures Television (SPT) nawiązują pierwszą w Polsce współpracę

Bohaterowie z okultystycznymi mocami. Ratowanie zaginionych cywilizacji. Wartka akcja, która nie stroni od humoru i rewelacyjnych bohaterów. W ciągu najbliższego roku subskrybenci CANAL+ online, w ramach pierwszej współpracy w Polsce z SPT na dystrybucję biblioteki Crunchyroll®, otrzymają dostęp do wielu popularnych i cenionych tytułów anime. Bez reklam i z profesjonalnym polskim tłumaczeniem. Jako pierwsze w serwisie pojawiły się JUJUTSU KAISEN i DR. STONE, dostępne z oryginalną japońską oraz angielską ścieżką językową.

 

JUJUTSU KAISEN jest jednym z najpopularniejszych tytułów anime ostatnich lat oraz najlepiej sprzedających się mang w historii. To opowieść Yuujiego Itadoriego, który mimo posiadania ogromnej siły fizycznej, prowadzi zwyczajne życie licealisty. Pewnego dnia, aby ocalić chłopca, który staje się ofiarą klątw, zjada palec Ryomena Sukuny, dzięki czemu przekleństwo przechodzi na jego własną duszę. Od tego momentu Yuuji dzieli jedno ciało z Ryomenem. Prowadzony przez najpotężniejszego z czarowników, niejakiego Satoru Gojo, Itadori zostaje przyjęty do Tokyo Jujutsu High School, organizacji walczącej z klątwami.

JUJUTSU KAISEN to serial anime produkcji kultowego TOHO Animation, oparty na bestsellerowej mandze autorstwa Gege Akutami, która obecnie jest publikowana w Shueisha’s Weekly Shonen Jump, w nakładzie 80 milionów kopii. W 2021 r. zdobył tytuł Anime Roku na gali Crunchyroll® Anime Awards. Fani pokochali ten tytuł za dynamiczne, brutalne sceny walk, mroczny klimat i oryginalnie przedstawiony świat.

DR. STONE opowiada o świecie, który na skutek tajemniczego rozbłysku zostaje zniszczony i całkowicie podporządkowany naturze, a ludzkość zamieniona w kamień. Po upływie kilku tysięcy lat Taiju oraz jego genialny przyjaciel, Senku, wybudzają się, a za cel obierają przywrócenie technologii oraz uratowanie wszystkich spetryfikowanych ludzi. Serial to świetne połączenie szalonej komedii i poważniejszych tonów, gdzie praktycznie każdy problem potrafi być rozwiązany nie siłą mięśni, a dzięki potędze nauki.

Oba tytuły będą się pojawiać w czwartki po 5 odcinków tygodniowo. Na przestrzeni następnych miesięcy będą się pojawiać kolejne tytuły z bogatej oferty Crunchyroll, m.in. Spy x Family, Black Clover czy Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation.

Pierwsze odcinki JUJUTSU KAISEN oraz DR. STONE już dostępne w serwisie CANAL+ online

O Crunchyrollu

Crunchyroll umożliwia fanom anime i mangi dostęp do treści, które kochają w ponad 200 krajach i terytoriach. Oprócz dostępu do bezpłatnych treści z reklamami i członkostwa Premium, Crunchyroll obsługuje społeczność anime w zakresie wydarzeń, kin, gier, produktów konsumenckich, przedmiotów kolekcjonerskich i mangi.

Za pośrednictwem Crunchyroll, fani anime mają dostęp do jednej z największych kolekcji licencjonowanych anime, przetłumaczonych na wiele języków dla widzów na całym świecie. Widzowie mają także dostęp do simulcastów – najlepszych seriali dostępnych natychmiast po emisji w Japonii.
Crunchyroll jest dostępny na 15 platformach, w tym na większości konsol do gier.

Crunchyroll, LLC to niezależnie zarządzana spółka joint venture pomiędzy amerykańską firmą Sony Pictures Entertainment i japońską spółką Aniplex, spółką zależną Sony Music Entertainment (Japan) Inc., obie spółki zależne Sony Group z siedzibą w Tokio.

©2024 Crunchyroll, LLC. All rights reserved. Crunchyroll and the Crunchyroll logo are registered trademarks of Crunchyroll, LLC.

foto. Canal+ Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *