Canal+ partnerem Hymon Energy – dostawcy fotowoltaiki dla domu

CANAL+ rozpoczął współpracę z Hymon Energy, liderem rynku fotowoltaicznego w Polsce. Dzięki nawiązanemu partnerstwu klienci odwiedzający salony CANAL+ będą mogli zapoznać się z ofertą na instalację systemów fotowoltaiki dla domu i umówić się na spotkanie z konsultantem Hymon Energy, który bezpłatnie przeprowadzi audyt energetyczny i przygotuje dla klienta projekt oraz wycenę instalacji.

 

 

Instalacja fotowoltaiczna w Hymon Energy jest wykonywana kompleksowo z minimalną ilością formalności. W trakcie spotkania doradca Hymon Energy przedstawi klientom szczegółowe warunki oferty, oszacuje wymaganą moc instalacji, dobierze odpowiednie panele, falownik i pozostałe komponenty. Instalacja Hymon Energy kwalifikuje się do skorzystania z dotacji „ Mój Prąd” – to dofinansowanie w formie dotacji nawet do 5 000 zł.

Klienci CANAL+ mają zapewnione w cenie usługi wszystkie wymagane przepisami świadectwa i certyfikaty. Hymon Energy w imieniu klienta zgłosi również instalację do Zakładu Energetycznego, który wymienia licznik na dwukierunkowy i przygotowuje aneks do istniejącej umowy. Termin kompleksowej realizacji to maksymalnie 30 dni od dnia podpisania umowy.

„Odnawialne źródła energii to bez wątpienia przyszłość w sektorze energetyki, a stale rosnące zainteresowanie instalacjami fotowoltaicznymi skłoniło nas do poszukiwania partnera, który najlepiej wykorzysta bardzo prostą synergię – możliwość zamontowania anteny satelitarnej dotyczy zazwyczaj domu, na którego dachu można zamontować również panele PV. W efekcie możemy dziś ogłosić rozpoczęcie współpracy z Hymon Energy, dzięki której nasi klienci będą mogli skorzystać z kompleksowej oferty inwestycji w odnawialne źródła energii.” Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży CANAL+

„Jeszcze kilka lat temu Polacy uczyli się poprawnie wymawiać słowo fotowoltaika. Teraz nie jest to już słowo obce i coraz więcej osób podchodzi poważnie do inwestycji w panele słoneczne. Informacje rozchodzą się „pocztą pantoflową”, a to, co przekonuje Polaków najbardziej, to oszczędność na rachunkach za prąd.”Damian Krzaczek, wiceprezes firmy Hymon Energy

Każdy klient, który wyrazi zgodę na kontakt ze strony doradcy Hymon Energy otrzyma również w prezencie od CANAL+ jedną z czterech opcji dodatkowych do wyboru (kanały HBO, Filmbox, Eleven Sports lub Polsat Sport Premium) na okres nawet trzech miesięcy. Szczegóły w Warunkach Promocji dostępnych w punktach sprzedaży CANAL+.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *