Zapowiedzi TV

Cartoon Network otwiera wystawę z okazji 25 urodzin

Mija 25 lat od powstania Cartoon Network. Pierwsza stacja, która emitowała kreskówki 24 godziny na dobę zrewolucjonizowała rynek serial animowanych. Aby uczcić tę rocznicę, Cartoon Network i Paley Center for Media przygotowali wystawę „Cartoon Network: 25 lat kreatywnego rysunku”.
 
Jubileuszowa wystawa będzie miała swoją premierę w Nowym Jorku, w Paley Center, 16 września i potrwa do 8 października. Po jej zamknięciu w Nowym Jorku, kolejna odsłona odbędzie się w Paley Center w Beverly Hills, 14 października i potrwa tam do 19 listopada. Odwiedzający przekonają się, jak wygląda proces twórczy, od szkicu do ekranu. Poza tym zajrzą za kulisy serialu „Steven Universe” i zobaczą specjalne eksponaty, w tym zestawy poklatkowe z kreskówki „Pora na przygodę”. Będą też mogli zrobić sobie zdjęcie z modelami postaci Atomówek i bohaterami najnowszej produkcji Cartoon Network – „O.K. KO! Po prostu walcz!”.
– To był szalony pomysł, ale okazał się bardzo dobry i w rezultacie mamy dwadzieścia pięć lat śmiechu i innowacji – powiedziała prezes Cartoon Network, Christina Miller.Jesteśmy bardzo wdzięczni naszemu utalentowanemu zespołowi i oczywiście naszym fanom. Jesteśmy dumni, że możemy świętować ten wyjątkowy jubileusz z Paley Center.
– Jesteśmy zachwyceni, że możemy powitać gości w wizualnie efektownym świecie Cartoon Networkmówi Maureen J. Reidy, prezes & CEO Paley Center i dodaje:„Cartoon Network: 25 lat kreatywnego rysunku” to jedna z wielu dorocznych wystaw w Paley Center, które oddają unikalne połączenie kunsztu i rozrywki.
Oprócz angażujących działań, Paley Center zorganizuje również projekcje kreskówek i będzie gospodarzem dyskusji panelowych z zespołami talentów i zespołami projektowymi Cartoon Network w obu lokalizacjach. Wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach wystawy są bezpłatne i otwarte dla publiczności. Więcej informacji na temat „Cartoon Network: 25 lat kreatywnego rysunku” (w tym godziny otwarcia) można znaleźć na stronie: paley.me/cartoonnetwork.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *