DVB-TMediaZapowiedzi TV

Castingi to nowej serii “Miłość w rytmie disco”

Miłość w rytmie disco – castingi to nowej serii tuż tuż. Spełnij swoje marzenia! Może to właśnie Ty dołączysz do obsady?

 

Miłość w rytmie disco – casting na odtwórców ról do kolejnych sezonów startuje! Twoim marzeniem jest stanąć przed kamerą? Przyjdź na przesłuchania do serialu Miłość w rytmie disco i spróbuj swoich sił!

Czekamy na ciebie 11 lipca 2018, 17 lipca 2018 oraz 25 lipca 2018 w siedzibie Endemol Shine przy ul. Dominikańskiej 15 a w Warszawie. Przesłuchania odbędą się w godzinach 11:00-18:00.

Miłość w rytmie disco powróci już niedługo z kolejną dawką niesamowitych przygód, którym towarzyszą przeboje disco polo. Chcesz przeżyć przygodę życia? Marzysz o karierze aktorskiej? Przed kamerą czujesz się jak ryba w wodzie? Potrafisz zapanować nad tremą i emocjami?

Wykorzystaj swoją szansę i przyjdź się na przesłuchanie do serialu Miłość w rytmie disco. Kto wie, może to właśnie Ty dołączysz do obsady? Nie zwlekaj i nie odkładaj marzeń na potem!

Swoje zgłoszenie wyślij pod adres: castingdoserialu@endemolshine.pl. Dołącz zdjęcia twarzy i sylwetki oraz podaj swoje dane –  w zgłoszeniu zamieść koniecznie imię, nazwisko, wiek, numer telefonu i adres e-mail.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *