Christina Sulebakk na czele HBO Max

Firma WarnerMedia ogłosiła, że obowiązki General Managera HBO Max w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) obejmie Christina Sulebakk, która wcześniej pełniła funkcję General Managera w HBO Europe.

 

Na nowym stanowisku Sulebakk odpowiedzialna będzie za upgrade istniejących serwisów streamingowych HBO, które aktualnie dostępne są na europejskim rynku (HBO Nordic, HBO España, HBO Portugal oraz HBO GO w Europie Środkowo-Wschodniej), do HBO Max, co rozpocznie się w 2021 r. Zajmie się także wprowadzaniem HBO Max na nowe rynki w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce. Christina Sulebakk będzie podlegać Johannesowi Larcherowi, zajmującemu stanowisko Head of HBO Max International.

Upgrade serwisów streamingowych HBO dostępnych na terenie Europy rozpocznie się w drugiej połowie br. Zanim to jednak nastąpi, serwisy streamingowe HBO Europe będą w dalszym ciągu zapewniać abonentom dostęp do unikanej oferty programowej.

 

Christina Sulebakk

 

– Ze wsparciem ze strony takiego zespołu kadry kierowniczej, która ma bogate, wieloletnie doświadczenie na rynku platform streamingowych, oraz zespołami ich wysoko wykwalifikowanych specjalistów, jesteśmy w pełni gotowi, aby upgrade’ować serwisy streamingowe HBO do HBO Max w całej Europie, a także planować i wchodzić na nowe rynki w regionie EMEA w nadchodzących latach. Wiem, że mogę liczyć na wsparcie wszystkich naszych kolegów z WarnerMedia oraz członków globalnego zespołu HBO Max i bardzo cieszę się, że wspólnie z nimi przystępujemy do realizacji ambitnych planów związanych z HBO Max – powiedziała Christina Sulebakk.

Christina Sulebakk zajmowała szereg kluczowych stanowisk kierowniczych w HBO Europe i odegrała istotną rolę we wprowadzaniu na rynek serwisów HBO Nordic, HBO España i HBO Portugal. Brała także aktywny udział w rozwoju usług streamingowych HBO w Europie Środkowej oraz opracowaniu strategii wejścia na rynek dla HBO Max LatAm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *