MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Chyłka-Kasacja” – cały sezon dostępny w Player!

Już od 13 grudnia w serwisie Player dostępne będą wszystkie odcinki drugiego sezonu serialu o niepokornej mecenas Joannie Chyłce. Pierwszy udostępniony jest użytkownikom w bezpłatnej ofercie, pozostałe pięć można obejrzeć po wykupieniu płatnego pakietu.

 

 

 

 

 

Historia śledztwa w sprawie brutalnego morderstwa stanowi główny wątek produkcji Player Original „Chyłka-Kasacja”. Tym razem prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Współpraca z aresztowanym okazuje się wyjątkowo trudna. Langer milczy, a prawnicy nie są w stanie ustalić przebiegu wydarzeń, które doprowadziły do jego aresztowania. Czy mimo tego Chyłce (Magdalena Cielecka) i Zordonowi (Filip Pławiak) uda się przekonać sędziów o niewinności klienta?

Do gwiazdorskiej obsady, znanej z pierwszego sezonu, dołączyli w nowych odcinkach Ireneusz Czop, Marcin Bosak, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz. Reżyserią zajął się ponownie Łukasz Palkowski.

W finale sezonu, dzięki pomocy Chyłki i Kordiana, Szczerbiński zorganizuje akcję odbicia zakładników z rąk Siwowłosego. Traumatyczne przeżycia utwierdzą Magdę w przekonaniu, że muszą z Darią trzymać się z dala od Joanny. W tym samym czasie prawnicy zdecydują się na zapewnienie dodatkowej ochrony Langerowi. Przeglądając zapisy z kamer z aresztu zauważą coś dziwnego w zachowaniu swojego klienta. Czy prawnikom uda się wreszcie doprowadzić do uniewinnienia młodego Langera?

Ostatni odcinek drugiego sezonu do obejrzenia w Player już od 13 grudnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *