Co za tydzień w jesiennej ramówce TVN

Oliviera Janiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Nikt tak jak on nie orientuje się w tym, co ważnego w kulturze i rozrywce dzieje się w Polsce i na świecie. Ze swoją kamerą zagląda za kulisy najbardziej prestiżowych i najgłośniejszych wydarzeń w show-biznesie.

 

 

Olivier Janiak to znany i lubiany bywalec salonów. Nie pojawia się na nich jednak po to, żeby brylować. Jego zadaniem jest relacjonowanie tego, co dzieje się na czerwonych dywanach.
Z kamerą jest wszędzie tam, gdzie trzeba być – na pokazach filmowych i serialowych, sesjach zdjęciowych, premierach teatralnych, rewiach mody, imprezach charytatywnych i innych ważnych wydarzeniach świata show-biznesu. Charakterystycznym uśmiechem i merytorycznym przygotowaniem zjednuje sobie sympatię największych gwiazd, które chętnie komentują dla niego najgorętsze imprezy ostatnich tygodni.

W najnowszym sezonie nie zabraknie relacji Oliviera z planu hitowych produkcji grupy TVN Discovery Polska, takich jak: „Pułapka”, „Pod powierzchnią”, gorących nowości stacji – „39 i pół tygodnia” czy „Chyłka – Kasacja” oraz m.in. filmu obyczajowego „1800 gramów”. Prowadzący zajrzy także za kulisy najbardziej prestiżowych wydarzeń sezonu – Balu Fundacji TVN „Nie jesteś sam” oraz Wielkiego Meczu 2019, na których znani i lubiani spotykają się, by pomóc najbardziej potrzebującym.

Co za tydzień w niedzielę o 11:30 w TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *