Jesień pod znakiem słońca – Spot wizerunkowy Polsatu (wideo)

To były długie godziny pracy w starym forcie, na wodzie, nawet na dachu Polsatu – a wszystko po to, by w wyjątkowy sposób pokazać, co dla Państwa przygotowaliśmy na najbliższe miesiące. – Jeśli wybierzecie Polsat, to nie będziecie widzieć żadnych smutnych rzeczy, będziecie widzieć dużo pozytywnych emocji – zapowiada Armin Kurasz, reżyser spotu, prezentującego jesienne propozycje Telewizji Polsat.

 

 

 

Jesienią w Polsacie nie zabraknie znanych i lubianych programów i bohaterów.

 

 

– Na parkiecie czeka nas na pewno sam ogień zapowiada Rafał Maserak, tancerz, uczestnik programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

– Co by się nie działo u naszych bohaterek, to jedna rzecz jest u nich zawsze constans – ta przyjaźń – mówi Joanna Liszowska, Patrycja z „Przyjaciółek”.

Na widzów czekają też nowe, interesujące produkcje – takie jak „Ninja Warrior Polska”.

Nie mogło zabraknąć także „Wydarzeń”. – Jesteśmy tam, gdzie dzieją się istotne wydarzenia. Relacjonujemy dla Państwa te wydarzenia – mówi Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat, prowadząca „Wydarzenia”.

Słońce było motywem przewodnim spotu, zapowiadającego jesienną ramówkę Polsatu.Wymyśliliśmy wiele scen, które polegały na zatrzymywaniu słońca opowiada Armin Kurasz, reżyser.

źródło: Polsanews.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *