Jesień na kanale Animal Planet

Codziennie miliony fanów mają okazję stanąć oko w oko z dotąd nieznanymi gatunkami ssaków, płazów i ptaków. W świat dziewiczych zakątków, dzikiej przyrody, z dala od zgiełku i tłumu zabiorą nas ludzie, którzy postanowili poświęcić swoje życie ratowaniu środowiska i pomocy zwierzętom. Animal Planet to prawdziwe historie na styku matki natury i człowieka.

 

 

CZTERY KĄTY, CZTERY ŁAPY

PONIEDZIAŁEK, 22:00, OD 19 SIERPNIA

Jesienią zapraszamy na drugi sezon znanego już widzom programu „Cztery kąty, cztery łapy”. Projektant i miłośnik zwierząt Antonio Ballatore służy swoimi wizjonerskimi pomysłami właścicielom czworonogów.

Przekształca ponure, ciasne domy i tereny zewnętrzne w funkcjonalne, stylowe przestrzenie, w których ludzie i zwierzęta czują się dobrze. Antonio uwielbia projektować i kocha zwierzęta, dlatego zawsze robi wszystko, aby pomóc swoim klientom: tym dwunożnym i tym czworonożnym.

ZOO W SAN DIEGO

WTOREK, 21:00, OD 29 PAŹDZIERNIKA

Seria ukazuje działalność organizacji San Diego Zoo Global od kulis. Jej misją jest nie tylko ratowanie ginących gatunków zwierząt, ale i zaszczepianie w ludziach miłości do świata przyrody. Autorzy programu zabiorą nas w samo centrum akcji.

Zobaczymy z bliska pandy, żyrafy, koale, słonie, pumy, małe gepardy i stado strusi, znane jako „Spice Girls”. Weźmiemy także udział w piątych urodzinach gorylicy Joanne. Naszymi przewodnikami po świecie zwierząt będą ich opiekunowie i lekarze weterynarii, pracujący w ogrodach zoologicznych.

IRWINOWIE – NASTĘPNE POKOLENIE

NIEDZIELA, 21:00, OD 6 PAŹDZIERNIKA

Nie zabraknie emocjonujących przygód wprost ze świata dzikich zwierząt i kulisów weterynarii w najlepszym wydaniu. W październiku na antenę powróci doskonale znana widzom rodzina Irwinów, której życie skoncentrowane jest wokół dzikich zwierząt i ochrony środowiska. Terri, Bindi i Robert kontynuują misję Steve’a Irwina, pracując na rzecz australijskiego zoo.

Seria „Irwinowie – następne pokolenie” pomaga szerzyć wizję ochrony przyrody stworzoną przez Steve’ a i zachęca ludzi do zmiany.

KRÓLOWA PSICH SERC

PIĄTEK, 21:00, OD 15 LISTOPADA

Z radością i pasją większą niż życie, Amanda Giese ratuje zwierzęta żyjące na obrzeżach Waszyngtonu, będące w pozornie beznadziejnej sytuacji. Koncentruje się przede wszystkim na psach, z których inni zrezygnowali. Amandę wspierają jej dzieci, Jade i Beast, oraz partner Gary.

Rodzina dba o czworonogi w potrzebie, pomaga im znaleźć dom, na który zasługują. Tam, gdzie inni widzą psa, dla którego nie ma nadziei, Amanda widzi stworzenie pełne miłości, które potrzebuje jej pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *