Jesień na kanale Animal Planet

Codziennie miliony fanów mają okazję stanąć oko w oko z dotąd nieznanymi gatunkami ssaków, płazów i ptaków. W świat dziewiczych zakątków, dzikiej przyrody, z dala od zgiełku i tłumu zabiorą nas ludzie, którzy postanowili poświęcić swoje życie ratowaniu środowiska i pomocy zwierzętom. Animal Planet to prawdziwe historie na styku matki natury i człowieka.

 

 

CZTERY KĄTY, CZTERY ŁAPY

PONIEDZIAŁEK, 22:00, OD 19 SIERPNIA

Jesienią zapraszamy na drugi sezon znanego już widzom programu „Cztery kąty, cztery łapy”. Projektant i miłośnik zwierząt Antonio Ballatore służy swoimi wizjonerskimi pomysłami właścicielom czworonogów.

Przekształca ponure, ciasne domy i tereny zewnętrzne w funkcjonalne, stylowe przestrzenie, w których ludzie i zwierzęta czują się dobrze. Antonio uwielbia projektować i kocha zwierzęta, dlatego zawsze robi wszystko, aby pomóc swoim klientom: tym dwunożnym i tym czworonożnym.

ZOO W SAN DIEGO

WTOREK, 21:00, OD 29 PAŹDZIERNIKA

Seria ukazuje działalność organizacji San Diego Zoo Global od kulis. Jej misją jest nie tylko ratowanie ginących gatunków zwierząt, ale i zaszczepianie w ludziach miłości do świata przyrody. Autorzy programu zabiorą nas w samo centrum akcji.

Zobaczymy z bliska pandy, żyrafy, koale, słonie, pumy, małe gepardy i stado strusi, znane jako „Spice Girls”. Weźmiemy także udział w piątych urodzinach gorylicy Joanne. Naszymi przewodnikami po świecie zwierząt będą ich opiekunowie i lekarze weterynarii, pracujący w ogrodach zoologicznych.

IRWINOWIE – NASTĘPNE POKOLENIE

NIEDZIELA, 21:00, OD 6 PAŹDZIERNIKA

Nie zabraknie emocjonujących przygód wprost ze świata dzikich zwierząt i kulisów weterynarii w najlepszym wydaniu. W październiku na antenę powróci doskonale znana widzom rodzina Irwinów, której życie skoncentrowane jest wokół dzikich zwierząt i ochrony środowiska. Terri, Bindi i Robert kontynuują misję Steve’a Irwina, pracując na rzecz australijskiego zoo.

Seria „Irwinowie – następne pokolenie” pomaga szerzyć wizję ochrony przyrody stworzoną przez Steve’ a i zachęca ludzi do zmiany.

KRÓLOWA PSICH SERC

PIĄTEK, 21:00, OD 15 LISTOPADA

Z radością i pasją większą niż życie, Amanda Giese ratuje zwierzęta żyjące na obrzeżach Waszyngtonu, będące w pozornie beznadziejnej sytuacji. Koncentruje się przede wszystkim na psach, z których inni zrezygnowali. Amandę wspierają jej dzieci, Jade i Beast, oraz partner Gary.

Rodzina dba o czworonogi w potrzebie, pomaga im znaleźć dom, na który zasługują. Tam, gdzie inni widzą psa, dla którego nie ma nadziei, Amanda widzi stworzenie pełne miłości, które potrzebuje jej pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *